Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Katolikus papba szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus papba szerettem bele, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem múló fellángolásról van szó, már egy ideje így érzek. Az ő érzéseit nem ismerem, viszont én egyre csak jobban szeretem. Nagyon helytelen a dolog? 25 vagyok ő pedig 30. Mit tegyek?
2011. jún. 2. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor ez a te filmed:

Amaro atya bűne

Love forever!

:)

2011. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Láttam :) és persze végigbőgtem :S meg megnéztem a Tövismadarakat is, ezzel csak még jobban nyomorba döntöm magam :) dehát más nem maradt számomra
2011. jún. 2. 17:08
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

hát ha ennyire szereted tegyél érte. mondjuk hitoktatóként rávenni egy pappot, hogy szegje meg az esküjét, hát nem egy keresztény cselekedet.

mondjuk én el nem hiszem, hogy egy pap egy nőre csak mint elveszett báránykára tekint. oké, hogy elhivatott meg minden, de akkoris, emberből vagyunk.

eléggé veszett fejsze nyele, hiszen ha közeledsz akkor lehet hogy rosszul veszi ki magát, sőt...

tedd azt, amit a szíved diktál, mert tapasztalat, hogy Isten ilyen ügyekben nem túl segítőkész.

2011. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
ne agy neki puncit!!!!!!! utálom a papokat
2011. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!