Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen témában hol lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen témában hol lehetne ismerkedni? Főleg neten gondoltam

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, próbáljunk a hobbink kapcsán ismerkedni, hát nekem nincs hobbim, viszont nagyon fontos az életemben a hitvallásom, a sors, a reinkarnáció, a karma, és ilyesmi dolgok. Viszont nem tudom, milyen oldalak jöhetnének szóba. Igazából tényleg egy jó ötletnek tartom én is, hogy ilyen irányban ismerkedjek, mert eleve nem is tudom elképzelni, hogy olyan emberrel legyek együtt, aki nem ebben hisz. Meg akkor már adott lenne egy közös téma, közös érdeklődés, hasonló világlátás, az se egy utolsó szempont. :) Van valami ötletetek, hogyan tudnám kivitelezni a dolgot?
2011. jún. 7. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lélekvándorlás? Esélytelen:D A karma, a sors az jó:)
2011. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Amúgy a facebook-on mégis hogyan? Vannak ott valami klubbok, és úgy? Meg amúgy az se társkeresős oldal...
2011. jún. 7. 20:40
 13/18 anonim ***** válasza:
Jobb is, hogy nem társkereső oldal, mert csak rosszabb lenne. Facebookon nem hinném, hogy van ilyen oldala.
2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
írj levelet ha szeretnél ismerkedni:)
2011. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? :D
2011. jún. 7. 22:47
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a sorsban, akkor nem nagyon kell azon gondolkoznod hogy ezt hogyan vitelezed ki :) Ha meg kell történnie valaminek úgyis meg fog történni akár akkor amikor nem is számítasz rá. Figyeld a jeleket, és a megérzéseid és cselekedj azok szerint. Amúgy ezt is lehet valamilyen téren hobbinak tekinteni ha pl. ilyen témákban könyveket olvasol vagy valami. Egyébként meg szoktak lenni rendezvények (ezoterikus, buddhista stb. előadások) és azokra is akár eljárhatsz. Bár nem tudom merre laksz. Bár mondjuk nem a Te ( mi ) korosztályunk ott az átlag sajnos :)

Ha gondolod írj privit, aztán beszélgethetünk.

2011. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hisz a sorsban az nem azt jelenti, hogy várja hogy megtörténjenek a dolgok amúgy én is hiszek a karmában reinkarnációban nem is értem, hogy nem érthetnek ezzel egyet emberek
2011. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12.08

Nem pont azt írtam, hogy ha hisz a sorsban, akkor nem kell semmit tennie, mert minden megtörténik csak úgy magától :)

(Bár ez sem kizárható + attól is függ mit akar elérni :D)

Amúgy sincs olyan hogy valaki ne csináljon semmit :) És azt meg ki tudja hogy melyik cselekedetednek lesz a következménye egy bizonyos történés. Lehet épp úgy érzi hogy ki kell ülni egy tópartra kicsit ellazulni, és egy srác meg épp aznap gondolja ugyanúgy. Szóval gondolkozni lehet hogy mit kéne csinálni, de úgysem tudjuk hogy mi fogja kiváltani a jövőben azt amit szeretnénk. Lehet már az is kiválthat valamit hogy rosszul köti be a cipőjét, és pont orra esik egy srác előtt :) Pedig a legtöbb ember nem tulajdonít túl nagy szerepet az ilyen "kis" dolgoknak, de lehet hogy az ilyen dolgok váltanak ki valamit, vagy védenek meg valamitől. Pl.: megállsz csak egy percre az utcán, még magad sem tudod hogy miért, csak van egy megérzésed. És lehet ez az egy perc fog megmenteni egy balesettől vagy ez az egy perc fog abban számítani hogy az utcasarkon összefuss egy Neked szimpatikus személlyel.

Már remélem érted mire írtam. (Ha érdekel.. :D)


+ Ez egy kis biztatás volt, de látom nem jött át neked.


Amúgy meg miért nem érted az olyan embereket akik nem értenek a karmával és a reinkarnációval egyet? :)

Nem lehet mindenkinek az a feladata, hogy ilyen úton járjon, de ha hiszel ezekben a dolgokban, akkor tudnod kéne, hogy nem ugyanaz a feladata mindenkinek. És ezzel tanítjuk a másikat. Pl.: az elfogadásra, hogy fogadd el azokat az embereket akik nincsenek veled egy véleményen :)

2011. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!