Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A duci lányok mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A duci lányok mért jönnek be nektek kevésbé? Az is lehet szép és vonzó, nem?

Figyelt kérdés
Én 19éves lány vagyok, 179cm és 91kg. Külső:Hosszú szőke haj szép arc, Vastag comb, van pocak is kerek formás popó nagy mell ami nem éppen feszes. Belső: Kedves mosolygós, nagyon tudok szeretni, hűséges vagyok. Szex: Imádom a szexet, akár napi 4is jöhetne szeretem minden részét és szeretem vadabbul, szex mellett is maszturbálok napi többször. Szerintem ezek a tulajdonságok olyanok amik egy férfinek kellenek és amilyennek egy lánynak lennie kell. A kinézetem ennyire visszatartó lenne, hogy már meg se akarnak ismerni? Normális válaszokat kérnék vagy bármilyen hozzászólást ezzel kapcsolatban. (párom van és sokaknak tettszem is, de borzasztóan kisebbségi komplexusom van, én nem tudom elfogadni magam.
2011. jún. 13. 14:00
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább boldogítson a futás, és az hogyha vonzónak, kívánatosnak tartanak. Az szerintem sokkal nagyobb öröm, mint a kaja!


Ne keress kifogásokat, változtass!


20/l

2011. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
14:06-tal értek egyet. ÉS egyébként ha nem tudod elfogadni magad,akkor fogyjál le,járjál edzeni. És magadért csináld,ne másért.
2011. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 WhiteLabel ***** válasza:

Boldogíthat a kaja akkor is ha kevesebbet eszel és mozogsz mellette.

Nem, nem normális válaszokat kértél hanem véleményeket.

2011. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Ragaszd ki a hűtőre egy kövér nő fotóját és egy csinos nőért, írd alá, hogy ha kaját választod ez leszel, mozgást akkor meg az. Nekem bejönne! :D
2011. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Amúgy az a dagadt állatos hozzászólás nem tettszett, töltök fel magamról képet és talán úgy jobban meglehet mondani, a gyenge idegzetűeknek perszer nem kell megnézni. A hűtös fotós dolog nagyon jól hangzik. Elvileg mától próbálnék fogyókúrázni, kb 10-dik neki futásom lesz.
2011. jún. 13. 14:21
 16/53 WhiteLabel ***** válasza:
Ne fogyózzál, az egy baromság, senkinek nem jön be, edzél, és egyél kevesebbet, egy idő után megszokta a szervezeted, és könnyebb lesz, ha fogyózol bírod két napig hogy alig eszel valamit aztán vissza hízol.
2011. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Nem értelek.Azt írod,hogy nem tudod elfogadni magad,ugyan akkor szerinted az, ahogyan magadat jellemezted, azok "kellenek egy férfinek" és ez az, " amilyennek egy lánynak lennie kell".Úgy tűnik, a belső értékeid neked sem elegek ahhoz,hogy ne legyen kisebbségi komplexusod.Ha magadat nem fogadod el 91 kilósan, akkor miért várod el a férfiaktól,hogy ne ez alapján ítéljenek?Előbb magadat kéne elfogadnod,hogy mások is elfogadjanak.


A testtömegindexed 28,4 ami-lássuk reálisan-nem duci,hanem kövér.Szerintem az egészséged és a lelki békéd szempontjából is tanácsos lenne leadnod pár kilót.Nem azt mondom,hogy legyél nádszálvékony,mert az nem lenne reális cél.De 5-8 kilót egy kis akaraterővel le tudnál adni,ami már sokat segítene, mind egészségügyi,mind esztétikai szempontból.


21/L

2011. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mondja WhiteLabel. Egyékbént olyan durva súlyfelesleg nincs rajtad. Ha eddig nem sportoltál, az pláne hamar meg fog látszódni rajtad. Hajrá!
2011. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Amúgy cicikókat meg kenegesd valamilyen feszesítő krémmel, mert elég durvák lesznek ha lefogysz 20kgot...
2011. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Amiket leirtam magamról ez nem az egoizmusomat jellemzi, ezekre mindre párom próbál rávezetni és ő mondja nekem. A képek nemsoká fent lesznek tényleg nézzétek meg utána itélkezzetek.
2011. jún. 13. 14:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!