Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A duci lányok mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A duci lányok mért jönnek be nektek kevésbé? Az is lehet szép és vonzó, nem?

Figyelt kérdés
Én 19éves lány vagyok, 179cm és 91kg. Külső:Hosszú szőke haj szép arc, Vastag comb, van pocak is kerek formás popó nagy mell ami nem éppen feszes. Belső: Kedves mosolygós, nagyon tudok szeretni, hűséges vagyok. Szex: Imádom a szexet, akár napi 4is jöhetne szeretem minden részét és szeretem vadabbul, szex mellett is maszturbálok napi többször. Szerintem ezek a tulajdonságok olyanok amik egy férfinek kellenek és amilyennek egy lánynak lennie kell. A kinézetem ennyire visszatartó lenne, hogy már meg se akarnak ismerni? Normális válaszokat kérnék vagy bármilyen hozzászólást ezzel kapcsolatban. (párom van és sokaknak tettszem is, de borzasztóan kisebbségi komplexusom van, én nem tudom elfogadni magam.
2011. jún. 13. 14:00
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Ui: Köszönöm a további válaszokat
2011. jún. 13. 14:31
 22/53 anonim ***** válasza:

Nézd én lány vagyok, szóval azt nem igazán tudom, hogy mi tetszik a pasiknak és mi nem, de én kövéren sem voltam soha magam, most vékonyan már férjnél vagyok (de a párom még kövéren (92 kg) ismert meg).


Iszonyúan kövér voltam, de sokáig nem zavart mert elkeltem mindig. (a kövért tényleg értsd kövérek 171 cm-hez voltam 103 kg). De ettől függetlenül értelmes vagyok, szép az arcom és a korombeliek közt sosem, de idősebb pasikat találtam. (akikkel a szex is jobb volt...)Jól éreztem magam.


Mindaddig ameddig a nálam is kövérebb barátnőm (168 cm/ 145 kg) egy szép nyári napon (19 éves korában) infarktust nem kapott. (előtte már nem egyszer figyelmeztették, hogy magas a vérnyomása, a cukra, de ő nem törődött vele. Csak sajnálta magát. Volt hogy hívtam kocogni, bicajozni... de ő csak ült a gép előtt és evett.


Mikor megtörtént a baj, a kórházban benn tartották, meg a műtét miatt lefogyott majdnem 40 kg, aztán mikor 2,5 hónap múlva hazaengedték ismét elkezdte felszedni a kilókat. 22 éves korában a 4. infarktus elvitte.


Nekem az ő első infarktusa is elég figyelmeztető jel volt. Nekiálltam egy kemény diétának, így ma már 81 kg vagyok. Még 5 kg szeretnék fogyni. De már így is jobban érzem magam. Nem izzadok úgy nyaranta, kapok bárhol csinos ruhákat is magamra.


Ha gondolod, írsz az e-mailomra és leírom hogy csináltam. Nagy pénzbefektetést nem igényel, és sokkal boldogabb leszel!


Ne másért akarj változni, ne is magadért! Az egészséges, boldog élet csak megér ennyit, vagy nem?


5 év története, a 1 év alatt összegyűjtött zsírpárnáimhoz 5 év kellett, hogy eltűnjenek. (s még itt ott van egy pici, de az már nem olyan gusztustalan).

2011. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Bocsi de nekem nem az ideáljaim a duci lányok, abszolúte nem vonzzanak legyenek akármilyen szééépek....kösz de nekem nem az eseteim és nem is lesznek!


Embere válogatja.

2011. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
20%

"Az is lehet szép és vonzó, nem?"


A válasz a lehető legegyszerűbb: NEM

2011. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

14:33-as vagyok


Nem egy év, hanem "a 18 év alatt összegyűjtött zsírpárnáimhoz kellett 5 év, hogy eltűnjenek!"

2011. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14:33-mas. És a többieknek is. :)
2011. jún. 13. 14:43
 27/53 A kérdező kommentje:
2011. jún. 13. 14:44
 28/53 A kérdező kommentje:
és ő?
2011. jún. 13. 14:45
 29/53 A kérdező kommentje:
[link] Vagy ő?
2011. jún. 13. 14:45
 30/53 anonim ***** válasza:

Ezekre én azt mondanám, hogy nagydarab. Félreértés ne essék, én sem vagyok vékony, de ahogy te sem vagy elégedett a külsőddel, úgy én sem. Nekem is ez volt régen, hogy az evés volt a "boldogság forrása". Ha valami baj volt, akkor azért ettem, hogy jobb kedvem legyen, máskor az evés volt a jutalom. Most éppen egy életmódváltás közepette vagyok. Most amikor rossz a kedvem, már nem eszek, hanem sportolok. És tudod mit? Ezerszer jobban érzem magam tőle utána. Lement már rólam 8 kiló, még szeretnék egy párat. Mindez csak elhatározás kérdése. Az látszik, hogy nem vagy elégedett, már csak rá kell erre szánnod magad és utána minden sokkal jobb lesz.

19/N

2011. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!