Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A duci lányok mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A duci lányok mért jönnek be nektek kevésbé? Az is lehet szép és vonzó, nem?

Figyelt kérdés
Én 19éves lány vagyok, 179cm és 91kg. Külső:Hosszú szőke haj szép arc, Vastag comb, van pocak is kerek formás popó nagy mell ami nem éppen feszes. Belső: Kedves mosolygós, nagyon tudok szeretni, hűséges vagyok. Szex: Imádom a szexet, akár napi 4is jöhetne szeretem minden részét és szeretem vadabbul, szex mellett is maszturbálok napi többször. Szerintem ezek a tulajdonságok olyanok amik egy férfinek kellenek és amilyennek egy lánynak lennie kell. A kinézetem ennyire visszatartó lenne, hogy már meg se akarnak ismerni? Normális válaszokat kérnék vagy bármilyen hozzászólást ezzel kapcsolatban. (párom van és sokaknak tettszem is, de borzasztóan kisebbségi komplexusom van, én nem tudom elfogadni magam.
2011. jún. 13. 14:00
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Komolyan mondjátok????? De jóóó ez picit megnyugtatóbb volt. Muszáj volt feltennem a képeket mert látatlanba ledagattoztatok. Hát köszönöm.
2011. jún. 14. 17:30
 52/53 A kérdező kommentje:
Amúgy....ezek szerint nem néznétek ki, hogy 91kg vagyok....eloszlik,magasság stb...
2011. jún. 14. 17:33
 53/53 anonim ***** válasza:

Hmm szerintem tök vonzó vagy a képek alapján, van egy olyan sanda gyanúm hogy ez kamu kérdés kamu képekkel mert egyáltalán nem olyan szornyű a helyzet a képek alapján mint leírtad...


Ha van kedved idmerkedni, vagy csak beszélgenti dobj egy privit.

24/F

2011. jún. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!