Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ez rosszul esik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolatom volt, amiről én naiv azt hittem, hogy minden rendben van vele. Mindig ezt a visszajelzést kaptam. Rengeteg szeretetet, törődést, odafigyelést belefektettem, próbáltam mindent megadni neki, hogy semminek ne érezze hiányát és persze, mert szerettem és mindent meg akartam neki adni. Tervezte a szülinapi buliját és persze, hogy én leszek mellette.

Aztán jött a tőrdöfés, épp tegnap volt 1 hete, hogy kimondta a végszót, mert megismerkedett valakivel, akit már a bulijára is meghívott természetesen, így nekem nincs ott helyem. Rengeteg embert meghívott, csak épp én nem lehettem ott.

Megértem a helyzetet, mert az azért mégsem lehet, hogy az a nő is ott legyen, akivel szakított és az is, akivel épp alakulnak a dolgai. Mellesleg ezt nagyon fájó is volna látni, ez biztos. Ugyanakkor van egy fura és fájdalmas érzésem, hogy minden távoli haver, ismerős, akikkel "csak" jóban van és néha dumálnak, ott lehettek, míg én, aki másfél évig mellette voltam, nem lehettem vele. És a másik nő is, aki alig 2 hete ismer, nagyobb joggal állhatott ott mellette. Alig több, mint egy hete még azt hittem, én is ott leszek, most meg mindenki ott lehetett, kivéve engem. Normális, hogy fáj ez a dolog? És ez a kettősség? Tudom, hogy ez így már ebben a formában nem ment volna(hogy ott a nő és én is és el se mentem volna már így) mégis fáj hogy kimaradtam belőle. Miért érzem ezt? Ti hogy éreznétek magatokat?


2011. jún. 19. 12:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Félregépeltem, bocsi. A kapcsolat 1 éves, a pasit ismerem másfél éve. Na, így jár, aki tv-zik gépelés mellett.
2011. jún. 19. 12:32
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Háát, nekem eszembe nem jutna, hogy ott akarok lenni. És az se érdekelne,hogy ki volt ott
2011. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Ha két éve szakítottatok volna, akkor nem lenne az, de így abszolút jogos.
2011. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, nagyon rossz érzés, hogy aki eddig közelebb állt hozzád, mindenki másnál; és akinek te többet jelentettél bárkinél, most hirtelen távolabb áll tőled, mint akár a legutolsó haverja. Ezt nagyon nehéz feldolgozni, pláne, ha egyik napról a másikra történt a szakítás, és kevés előjele volt. Ugyanezt éltem át, azzal a különbséggel, hogy a buliról én már nem is tudtam, mert bár még bőven együtt voltunk, mikor nekiállt szervezni, de már akkor nélkülem tervezte a szülinapját. Egy másik lánnyal. Ez egy nagyon furcsa és érthetetlen helyzet, hogy tegnap még én álltam hozzá a legközelebb, ma meg már senki sem vagyok. A barátnőim segítettek, ők lekötötték a gondolataimat, felváltva szerveztek programokat, hogy ne legyek egyedül, és a buli napjára is kitaláltak valami szórakoztató programot. Nekem csak így sikerült magam túltennem a dolgon. Remélem neked is mihamarabb sikerül.
2011. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy rosszul esik, már ahogy így olvastam én is éreztem, hogy az ilyeneknél nincs igazságtalanabb az egész világon. Nem tudsz ellene semmit tenni, az a legrosszabb, pontosabban az egyetlen, amit tehetsz, hogy te is megismerkedsz egy férfival, és megpróbálod féltékennyé tenni. Jaj, annyira sajnálom, az ilyeneknél nem fáj semmi sem jobban.
2011. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzéseteket. Jól esik érezni, hogy talán mégsem vagyok őrült, hogy így érzek. Sajnos ahogy látom, más is volt hasonló helyzetben, akkor ő főleg átérzi. :(

Mi is ugyebár együtt kezdtük el tervezgetni a bulit, de ő már nélkülem tervezte, hisz a szakításunkkor mondta, hogy a nőt már meghívta. Kvázi még azelőtt meghívta, hogy engem lapátra tett volna. :(

2011. jún. 19. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ocsmány undorító ember a volt barátod.Kívánom, hogy mielőbb légy túl ezen az egészen és idővel tudd tanulni ebből a kapcsolatból.
2011. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az fáj neked,hogy nem lehetettél ott a bulin,hanem hogy lecserélt.


Nekem eszembe sem jutna elmenni olyan helyre,ahol ő is ott van.3 hónapja szakítottunk a barátommal,de még mindig kerülöm az olyan helyzeteket,amikor egy légtérbe kerülhetünk. Nem azért mert utáljuk egymást,csak mert felszakítaná a régi sebeket.

2011. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!