Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg a helyemben?

Figyelt kérdés

Anya 2 teljes hétig szabadságon van, és állandóan itthon van. Eddig még egészen jól bírtam, de már kezdek kiakadni, hogy már péntek óta nem tudtam masztizni, mert anya állandóan jár-kel a házban. A szobám ajtaját hiába zárom be, ő attól még be jön, zár pedig nincs rajta.Fürdőszoba ajtó sem zárható kulcsra, és oda is simán bemegy, még akkor is ha fürdök.

Mégis mit csináljak? Kezdek kiakadni. :S


2011. jún. 28. 17:32
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Nem tudom csendben csinálni.

És inkább maradnék a jól megszokott ágyacskámban. :)

2011. jún. 28. 17:49
 12/41 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy nem tudod csendben csinálni?Mindenki tudja:)

Esetleg kérdezd meg a legjobb barátnődet,hogy nála nem könnyíthetnél-e magadon,ha nincsenek otthon a szülei.

2011. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

uristen.:'đđ

nem igaz, h ket hetig nem birod ki..?!

de amugy meg csinald ejszaka, vagy mielott elalszol...:'đ

de uristen..:'đ

2011. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom csendben csinálni, imádok közben nyögdécselni, és lihegni. :)
2011. jún. 28. 17:55
 15/41 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?Lehet már nem is kell szégyellned anyukád előtt.Sőt.Lehet már hallotta is néhányszor,csak nem említette.:)
2011. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

A koromról nem nyilatkozom. :D

Amúgy nem hiszem, hogy hallotta volna, mert sosincs itthon, amikor csinálom, nem akarok még véletlenül sem kellemetlen pillanatokat okozni se neki, se magamnak. :)

2011. jún. 28. 17:59
 17/41 anonim ***** válasza:
Na jó akkor csak gondolj arra,hogy milyen kegyetlenül erős orgazmusod lesz 2 hét után.Egymás után többször is kiélheted majd magad,csak vigyázz a szomszédokra!Legyen zárva minden ablak! :)
2011. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, hogy 2 hét múlva sokkal intenzívebb orgazmusom lenne, de egyszerűen nem tudok uralkodni magamon. Úgy érzem, hogy muszáj minél hamarabb magamhoz nyúlnom, különben megőrülök a vágytól.
2011. jún. 28. 18:06
 19/41 anonim ***** válasza:
Voltam már én is ilyen helyzetben.Nehéz is az ilyen...És egy személyes kérdés is megfogalmazódott bennem,amire nem kell válaszolnod.Egy fiú gondolata még nem merült fel benned?
2011. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

De már felmerült, de amíg nincs kivel csinálnom, addig muszáj magamra hagyatkoznom.

Amúgy Te fiú vagy, vagy lány? (bár van egy tippem) :D

2011. jún. 28. 18:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!