Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg a helyemben?

Figyelt kérdés

Anya 2 teljes hétig szabadságon van, és állandóan itthon van. Eddig még egészen jól bírtam, de már kezdek kiakadni, hogy már péntek óta nem tudtam masztizni, mert anya állandóan jár-kel a házban. A szobám ajtaját hiába zárom be, ő attól még be jön, zár pedig nincs rajta.Fürdőszoba ajtó sem zárható kulcsra, és oda is simán bemegy, még akkor is ha fürdök.

Mégis mit csináljak? Kezdek kiakadni. :S


2011. jún. 28. 17:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Fiú.
2011. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Jól tippeltem. :)

Jöhetnél segíteni, vagyis inkább elmennénk valahová, mert itt most nem lehet csinálni semmit...

(bocsi, de már nagyon ki vagyok) :)

2011. jún. 28. 18:19
 23/41 anonim ***** válasza:
Azt látom,hogy rendesen kivagy...csak így ismeretlenül ajánlatokat teszel nekem.Mert gondolom ha elméleti segítség kéne,akkor nem kéne mennem sehova.:)
2011. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Hát végül is elméleti segítség se lenne rossz.

(de a gyakorlati még jobb lenne) :)

2011. jún. 28. 18:26
 25/41 anonim ***** válasza:
Az elmélettel nincs semmi baj,szivesen beszélgetek veled.A gyakorlat már egy kicsit bajosabb témakör.Tegyük fel,hogy nem vagyok egy 40 éves börtön viselt szadista állat és akár még a kölcsönös vonzalom is kialakul.A távolságot mégsem olyan egyszerű leküzdeni élőben,mint a gép előtt ülve.:)
2011. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Ejjha!!!! Kezd komolyra fordulni a dolog! Én is segítségre szorulok! Segítsünk egymáson? :D
2011. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Attól függ, Te hol laksz. Lehet, nincs is nagy távolság köztünk. :D

Amúgy ha tényleg beszélgetnél velem, akkor írj privátot.

2011. jún. 28. 18:33
 28/41 anonim ***** válasza:
elment a privát
2011. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

18:30-as vagyok:

Egyébként most viccet félretéve, most itt tényleg minden szín tiszta igaz? Mert az elején tökre elhittem, viszont most már kezd "fake" gyanús lenni ez az egész. Vagy csak én nem látom, hogy ez hülyeség. Most kicsit hülyének érzem magam. :P

2011. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Már miért ne lenne igaz?
2011. jún. 28. 18:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!