Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! 2-3 napja késik a mensesem, vettem két tesztet mind kettő negatív lett. Kicsit görcsöl a hasam, nőttek a melleim (mind mikor kell megjöjjön).Nagyon félek. Nem akarok dokihoz menni.S nem is akarok terhes lenni.Gumi nélkül csináltuk, de eddig nem volt semmi baj és most semm vettük észre h becsúszott volna vagy valami.Kérlek segítsetek!
2011. jún. 30. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%
kik vagytok ti, hogy látjátok, mi csúszik be, valami műszer? amúgy nagy szerencsétek volt eddig. a teszt helyett vehetnétek egy doboz gumit, nem????? amúgy sajnos nem vagy terhes, ha mind2 negatív
2011. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 napietus ***** válasza:
74%

dokihoz mindenképp menj el, mi az, hogy nem szeretnél? eleve kén járni, ha szexuális életet élsz, a saját életed miatt!


és simán lhetsz terhes, mivel nem védekeztetek (megszakítás nem az), de az is lehet, hogy nem vagy terhes, más ok miatt csúszik.


remélem tanulsz belőle, dokihoz meg ettől függetlül menj el!

2011. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondoltátok, hogy a természet törvényeit pont ti tudjátok majd kijátszani?
2011. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 napietus ***** válasza:
74%
ja, a teszt nem biztos, hogy kimutatja még.
2011. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
35%

IstenFerfi válasza:

"Nem akarok dokihoz menni.S nem is akarok terhes lenni."


most jót röhögtem hát vagy-vagy. minden egyszerre nem fog menni. am meg egyszer láttam képekben részletezve az abortuszt hihetetlenül undorító és fájdalmas lehet.


kipróbálhatnád azt is mikor vki egy fogassal csinál abortuszt. képregénybe bevált.

2011. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 bix ***** válasza:
100%
az előváladékban is van némi spermium, ha peched van anélkül hogy elmenne benned terhes lehetsz. így jár aki gumi tabi és egyéb védekezés nélkül esik egymásnak, aztán imádkozik a végén. a szerencse is véges... talán ez egy figyelmeztető jel kéne legyen
2011. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Nem tudom, úgy éreztük h biztonságosabb:( tényleg terhes vagyok?:( mennyi az esély rá? köszi a gyors választ
2011. jún. 30. 10:31
 9/74 napietus ***** válasza:
74%

úgy éreztétek??? atyaég...iq kicsapja a biztosítékot.


és dokihoz miért nem jársz? azt is úgy érzed? majd mikor diagnosztizálják az áttétes, inoperábilis méhnyakrákot, hogy fogod érezni?

2011. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
mi biztonságosabb és minél? az nem biztonságosabb semminél, ha nem védekeztek, megérdemelnéd hogy terhes legyél!!!!!
2011. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!