Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! 2-3 napja késik a mensesem, vettem két tesztet mind kettő negatív lett. Kicsit görcsöl a hasam, nőttek a melleim (mind mikor kell megjöjjön).Nagyon félek. Nem akarok dokihoz menni.S nem is akarok terhes lenni.Gumi nélkül csináltuk, de eddig nem volt semmi baj és most semm vettük észre h becsúszott volna vagy valami.Kérlek segítsetek!
2011. jún. 30. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:


"ha mér késő.."

6. hétig még viszonylag kis kockázattal megcsinálják az abortuszt ezért sem értem h miért írod azt h már késő.


észrevettél vmi változást magadon?

2011. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:
Nőttek a melleim, de az mikor jön meg akkor is szokott.
2011. jún. 30. 11:23
 53/74 anonim ***** válasza:
Azért egy abortusz nem olyan laza dolog. Kiskorúnak se csinálják meg ingyen, szülői beleegyezés is kell, de nem is ez vagy a dolog pénzügyi vonatkozása a legdurvább. Nagyon remélem, hogy nem kell az abortuszt megtapasztalnod!
2011. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:
S h ha terhes vagyok akkor a folyásom megszűnik e?vagy ahoz semmi köze?
2011. jún. 30. 11:30
 55/74 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki válaszoljon még erre...
2011. jún. 30. 11:34
 56/74 anonim ***** válasza:
hat ezt nem tudom :S
2011. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
0%

IstenFerfi válasza:


hát azt nemtudom h a folyásod megszűnik-e ,de 100% h terhes vagy. pont amikor a változásokra kérdeztem rá gondoltam is h rákérdezek a szagokra és a melledre is.

ha magyarországon lennél azt tanácsolnám h egyből körzeti orvos neki elmondod mi történt majd ő beutal a megfelelő helyre csakhogy külföldön élsz így nemtudom megmondani h ott mi a szokás ilyen helyzetben.


mindegy h mit csinálsz csak végre áljál már neki vmit intézni mert ez így siralmas.

2011. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
Milyen folyásra gondolsz, attól függ? Ha esetleg gombád van, vagy ilyesmi, azt nem befolyásolja a terhesség. Ha a rendes, egészséges folyásra gondolsz, az terhesség esetén (főleg az elején) még jobban fog folyni!
2011. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
rendes normális folyás, köszönöm a válaszokat.Szagra nem vettem észre pedig az másképp is nagyon zavar ha valami szagokat érzek, de mellem az nagyobb lett de az mikor beteg kell legyek akkor is nagyobb lesz...
2011. jún. 30. 11:53
 60/74 anonim ***** válasza:
Miért írod Neki, hogy 100%, hogy terhes?? Belelátsz talán? Ilyenkor annyira tudom fogni a fejem, hogy csak mert megduzzadt a melle meg késik neki, már biztosan terhes. Ezt ezer más dolog is okozhatja, persze terhesség is, de nem 100%! Nem kell a frászt ráhozni, mert magának fogja produkálni a tüneteket. Menjen el orvoshoz vagy csináljon egy tesztet ne itt kérdezősködjön mert itt azzal, hogy talán, lehet, igen, nem nem fog előrébb jutni hiszen senki nem lát bele a méhébe!! Ennyi!
2011. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!