Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! 2-3 napja késik a mensesem, vettem két tesztet mind kettő negatív lett. Kicsit görcsöl a hasam, nőttek a melleim (mind mikor kell megjöjjön).Nagyon félek. Nem akarok dokihoz menni.S nem is akarok terhes lenni.Gumi nélkül csináltuk, de eddig nem volt semmi baj és most semm vettük észre h becsúszott volna vagy valami.Kérlek segítsetek!
2011. jún. 30. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%
Peteérésed nem csak középidőben lehet. :-) Ezt azért megsúgnám Neked. A teherbeesés esélye a ciklus különböző napjain más és más de semmi sem törvényszerű, akár még a menstruáció alatt is teherbe lehet esni. Remélem tényleg tanulsz az esetből ha most még "megúszod", tudod én is játszottam a tűzzel egy jó párszor, meg is úsztam, most 3 éve élek párkapcsolatban, 20 éves vagyok és terhes lettem. Megtartottam a babát de én már nem vagyok kiskorú, van saját, munkából származó jövedelmünk a párommal így a mi helyzetünk egészen más. Gondolom Te meg sem tarthatnád, (bár nem tudom hány éves lehetsz, de azt már elárultad ugye, hogy kiskorú akkor pedig mindenféleképpen korai!) az abortusz pedig nem egy leányálom. Neked még sosem volt, remélem soha nem is lesz de szerintem ne akard átélni azt amit ott más lányok/nők átélnek. Védekezz amíg nem akarsz kisbabát!!!
2011. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
de nem is bizonyitott tény, h van spermium az előváladékban.. de ha kiskorú a lány, akkor én se kisérleteznék ezzel. mondjuk, én már nem vagyok tizenéves.
2011. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:
Tudom h mér írtad "IstenFerfi" de azért az durva h halnék ki a világból....
2011. jún. 30. 11:11
 44/74 anonim ***** válasza:
*nekem még soha nem volt, elírtam :)
2011. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
Az, hogy az előváladék tartalmazhat élő spermiumokat az bizonyított tény ezt is megsúgnám. :) Nem minden esetben de nagy rá az esély, ezt egy férfinak illene tudnia!
2011. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom a tanácsaitokat most az biztos. Még nem beszéltem senkivel ennyire mélyen ezekről.Köszönöm.
2011. jún. 30. 11:14
 47/74 anonim ***** válasza:
nem bizonyitott, vitatkoznak róla. főleg, ha minden nap kiveri a pasi, meg ha dohanyzik, meg ha a nőnek akkor nincs peteérése, akkor ez mind csökkenti a veszélyt.. sőt, ha még pharmatexet is hasznalnak, akkor tuti. de mondom, tizenévesen ezt én se vállaltam volna be.
2011. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
100%

Akik itt osztják azt észt az orvosról azok a fogorvoshoz sem mernek elmenni. Azt hiszed mert itt szájkaratézol attól keményebb vagy. Nézzél már magadba.


Fogorvoshoz fél évente járok kontrollra, nőgyógyászhoz pedig évente rákszűrésre, úgyhogy ezt igencsak benézted. Kérésedre jó alaposan magamba néztem, és elmesélek valamit: volt eset, mikor 72 órásra szorultam. Érdekes módon, mikor kiszakadt a nyamvadt gumi, azonnal tudtam, mi ilyenkor a teendő, pedig tini voltam és nem internetes fórumokon vergődtem, hogy jaj de k.rvára félek, vajon terhes vagyok? Tettem, amit ilyenkor kell és mivel tudtam, hogyha terhes leszek, az az én/mi felelősségünk lesz, így befogtam a pofámat és vártam a soron következő menstruációmat. Ennyi.

2011. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszed nem gondoltam erre, de ha mér késő... azért "vergőttem" ide h kérjek segítséget mert tehetetlen vagyok már és félek.....
2011. jún. 30. 11:17
 50/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, most megyek h hívjam fel az orvost h tud e fogadni.
2011. jún. 30. 11:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!