Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! 2-3 napja késik a mensesem, vettem két tesztet mind kettő negatív lett. Kicsit görcsöl a hasam, nőttek a melleim (mind mikor kell megjöjjön).Nagyon félek. Nem akarok dokihoz menni.S nem is akarok terhes lenni.Gumi nélkül csináltuk, de eddig nem volt semmi baj és most semm vettük észre h becsúszott volna vagy valami.Kérlek segítsetek!
2011. jún. 30. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy úgy egyébként?

Ha meg tudod, hogy védekezni kellett volna, akkor mi tartott vissza?

800 Ft egy doboz 12 db-os gumi, azaz nem egész 70 Ft-ra jön ki 1 db. Nem éri meg, mint utána idegeskedni, hogy "jaj, csak most megjöjjön, utána esküszöm, védekezek"?

Jobb rulettezni?

2011. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:
kiskorú vagyok még...én mennék orvoshoz de anyu nem akar vinni s mással pedig nem megyek:(
2011. jún. 30. 10:46
 23/74 anonim ***** válasza:
100%

Most én is kiokíthatnálak, hogy miért nem védekeztetek, de mások már megtették előttem...:)

Abból, hogy 2-3 napot késik, még ne hidd azt, hogy terhes vagy! Főleg 2 negatív teszt után. Nekem volt olyan, hogy 1,5 hetet késett, pedig akkor nem volt szexuális kapcsolatom senkivel. Ez nem azt jelenti, hogy nem kell elmenned nőgyógyászhoz, mert KELL, csak ne izguld halálra magad, az úgyse segít már a helyzeten.

És máskor tényleg védekezz...amúgy megszakítással csináltátok, vagy beléd is élvezett?

2011. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagy? A Péterfy Sándor utcai kórházban van egy jó tinédzserambulancia. Oda mehetsz nyugodtan, nagyon kedvesek, nem fognak beszólogatni. MUSZÁJ orvoshoz menned, másképp nem derül ki az igazság...
2011. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítással egy PICIT kevesebb az esélye a terhességnek. Így is megvan rá persze, de mondom, inkább menj el orvoshoz, mielőtt tövig rágod a körmöd idegességedben.
2011. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:
Nem magyarországi vagyok, de azért köszönöm.
2011. jún. 30. 10:51
 27/74 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem nem megalázást....már úgyis fölöslegesnek érzem magam legalább segíts ne ilyenket írogass h halnák ki a világból:(
2011. jún. 30. 10:53
 28/74 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:

"Mert egyedül félek elmenni, anyu tudja csak amúgy h nem vagyok már szűz és anyu pedig fél h kiderül."


hát nem teljesen értem h mit akarsz mondani. attól félsz h mások is megtudják vagy attól félsz h anyud megtudja.

végülis lényegtelen.

az úgyis rosszabb lesz mikor megszületik a gyerek. azt úgyse fogod tudni rejtegetni.


am 20-33% az esélye h terhes lehetsz/alkalom ,de mivel írtad h sokadjára csináltátok így szinte biztos.

ne firkálj ide hanem inkább rohanj orvoshoz. minél később kezditek el a kezelést annál fájdalmasabb lesz.

2011. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm "napietus.blog.hu "
2011. jún. 30. 10:55
 30/74 anonim ***** válasza:
72%
Akik itt osztják azt észt az orvosról azok a fogorvoshoz sem mernek elmenni. Azt hiszed mert itt szájkaratézol attól keményebb vagy. Nézzél már magadba.
2011. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!