Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! 2-3 napja késik a mensesem, vettem két tesztet mind kettő negatív lett. Kicsit görcsöl a hasam, nőttek a melleim (mind mikor kell megjöjjön).Nagyon félek. Nem akarok dokihoz menni.S nem is akarok terhes lenni.Gumi nélkül csináltuk, de eddig nem volt semmi baj és most semm vettük észre h becsúszott volna vagy valami.Kérlek segítsetek!
2011. jún. 30. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
Jah és most olvasom, hogy két tesztje is negatív lett akkor miért írod h 100%, hogy terhes??
2011. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:
Jah és fel is voltam egy jó kicsit fázva nemrég, talán azért is lehet h késik?
2011. jún. 30. 11:56
 63/74 anonim ***** válasza:
Az utolsó szex után mennyi idővel csináltál tesztet? Mert csak hét után mutatja ki a terhességet.
2011. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:

"Jah és most olvasom, hogy két tesztje is negatív lett akkor miért írod h 100%, hogy terhes"


2*szer elolvastam a kérdést és a válaszokat is ,de egyszer sem találtam rá utalást h hol írja azt h elvégezte a terhességi tesztet. arról ne is beszéljünk h a terhességi teszt kevés mert az kb 2 hét után mutat biztosat. nah mindegy. sztem az a legjobb ha a kérdező mindenre felkészül és nem ez a tipitotyi ovodás szinten jár h anyukám nélkül nem vagyok hajlandó elmenni orvoshoz.

2011. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
elvégeztem két tesztet és negatív mind kettő és két hét már eltelt azóta.
2011. jún. 30. 12:23
 66/74 anonim ***** válasza:
0%

IstenFerfi válasza:

"Nem kell a frászt ráhozni, mert magának fogja produkálni a tüneteket."


idáig ti megmutattátok h mire jó az érvelés. hát semmire. most ti ne mondjátok meg h a ti hasztalan módszeretek után én mit próbáljak meg.

2011. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
a kérdés elején irta, h negativak :) sztem 2 negativ teszt az azért már tuti.. még ha meg is jön.. akkor nem kell aggodnod. 2-3 nap késés simán belefér, lehet h akkor is késne, ha védekeztetek volna gumival.. csak akkor nem figyelnél igy erre
2011. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
köszi a választ hát remélem, és görcsöl a hasam is néha s azt azért szerintem nem tudom beképzelni.
2011. jún. 30. 12:58
 69/74 anonim ***** válasza:
ha már görcsöl, az jó jel :)
2011. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem.

Nekem is görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni, de terhes voltam. És az orvosom is mondta, hogy ez gyakori még több hétig is akár:)

2011. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!