Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! 2-3 napja késik a mensesem, vettem két tesztet mind kettő negatív lett. Kicsit görcsöl a hasam, nőttek a melleim (mind mikor kell megjöjjön).Nagyon félek. Nem akarok dokihoz menni.S nem is akarok terhes lenni.Gumi nélkül csináltuk, de eddig nem volt semmi baj és most semm vettük észre h becsúszott volna vagy valami.Kérlek segítsetek!
2011. jún. 30. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
lehet, h terhes vagy. de nem biztos. ha tényleg időben kivette, és nem volt peteérésed, akkor kicsi az esély.
2011. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
Nem volt peteérésem kiszámoltam, és időbe kivette.
2011. jún. 30. 11:02
 33/74 anonim ***** válasza:
de azért orvoshoz tényleg fontos elmenni. én nődokihoz, és fogorvoshoz is járok, uccsó elotti :D
2011. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 Silas P. Silas válasza:
100%
Ezaz. Fel a fejjel, ne stresszelj. Amúgy meg nemhiszem, hogy azért jött létre ez az oldal, hogy oltogassátok szegény kislányt. Ő segítséget kért, nem pedig azt, hogy megalázzátok...Arról meg nem ő tehet, hogy nem kapott kellő felvilágosítást.
2011. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
Beszélek anyuval h írasson fel s max akkor elmegyek a barátommal ha ő nem jön.Köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 30. 11:06
 36/74 anonim ***** válasza:
egyébként, én is igy védekezek. még nem tudom, h mennyire válik be, mert nemrég óta csinálom igy. de ha ti használhattok óvszert, akkor inkabb azt hasznaljatok..
2011. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:
"Silas P. Silas " köszönöm rendes vagy h mellém állsz.
2011. jún. 30. 11:07
 38/74 anonim ***** válasza:
44%

IstenFerfi válasza:

"időbe kivette."


most mégis hányszor írjam le h lehet h volt előváladéka? azt nem biztos h észrevette.



"Akik itt osztják azt észt az orvosról azok a fogorvoshoz sem mernek elmenni. Azt hiszed mert itt szájkaratézol attól keményebb vagy. Nézzél már magadba."


te most mégis kinek akarsz segíteni? mert a kérdezőnek az volna a legjobb ha nem hazárdírozna hanem biztosra menne. ha ennyire nagy lenne a baj én nem kérdeznék hanem rohannék orvoshoz. most egy gyerek életével játszik a kérdező jóhogy nem finomkodok hanem egyből elzavarom orvoshoz.

2011. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 Silas P. Silas válasza:
100%
Csak természetes, mi is átestünk a barátnőmmel ugyanezen. Neki 3 napot késett...
2011. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:
Ok rendben. De azért vigyázzatok ti is most olvastam én is utánna h az előváladékban is van annyi sperma h megtermékenyithet.
2011. jún. 30. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!