Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell az okosabb nőknek/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az okosabb nőknek/férfiaknak feltétlen gyökérnek lenniük?

Figyelt kérdés

Akárhogy is gondolom, azoknak, akiknek van esze, sosem a jóba fektetik bele.

Sosem a köz érdekében, sosem mások megsegítésére fordítják eszüket, tehetségüket.

Inkább saját, önző vágyaiknak élnek, vagy maximum a családnak szórnak le morzsát a "zsákmányból", de inkább önépítésre használják.

És ez elborzaszt.


2011. júl. 1. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Nem kell senkit eltaposni.

Ez csak egy jó magyar szokás. Felfelé nyalni, lefelé rúgni.

Szerintem sokkal többet ér ha megsegíted a körülötted lévőket, mint sem hogy eltaposod őket és a helyükbe lépsz.

Lehet, hogy gazdag leszel, de boldog soha. Inkább leszek ezerszer szegény, de lélekben gazdag.

Ez nem hegyi beszéd. Ez az igazság, az egyetlen igazság.

2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Dehogy magyar szokás, nem vagyok én magyar :) Ez az út, amin felfelé juthatsz.
2011. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én szeretném magamnak egy veszélyes szociopata tehetségét, intelligenciáját, karizmáját, és arra használnám, hogy felismerjem, ha manipulálni próbálnak, és megvédjem magam.
2011. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Ez az út lehet, hogy látszólag felfelé vezet, de ha egy kicsit magába néz az ember akkor rájön, hogy ezzel csak süllyed. A saját szemében, csak nem veszi észre, mert elvakítja gazdagság csillogása.

Én nem fogok senkit győzködni. Isten adta joga mindenkinek, hogy legyen saját véleménye.

2011. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És te mivel járulsz hozzá az emberiség boldogulásáért? Egyébként akkor tedd fel újra ezt a kérdést, ha hirtelen lesz 500 millió forintod (mondjuk lottó) és ebből 499.999.999-et felajánlasz jótékony célokra.
2011. júl. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az sem lehet nagy zsenialitás, ami csak szélhámosságra elég.
2011. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!