Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lány minden hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány minden hétvégén elmegy valahova bulizni akkor előbb vagy utóbb ribanc lesz belőle?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 13:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hát először te állapítottad meg, hogy pancser lennék,szóval te kezdted nagyokos. A másik nagyokosság amit írtál,arra meg csak annyit hogy van barátnőm és meg van elégedve a farkam méretével. Nem jött be:)
2011. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Szerintem aki érzelmek nélkül idegenekkel smárol az RIB@NC. De manapság ezek kellenek minden férfinak. :S
2011. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Azigen! Ha egy csaj kavar mindenkivel egy buliban, akkor nem r*banc?! Hát gratulálok. Itt tart Magyarország. 13-14 éves kis pi**a vagyok, elmegyek bulizni, leiszom magam, elszívok egy doboz cigit, riszálom magam, mint egy útszéli k*rva, kavarok mindenkivel, a vége meg persze, hogy az lesz, hogy egy tök idegen pasi ágyában kötök ki. MERT EZ MEGY A MAI VILÁGBAN! És most lehet lehurrogni, de ez így van, és tisztelet a kivételnek, akik nem így akarnak ismerősöket szerezni. Mert a mai fiúknak már ez kell, gratulálok nekik. Megnézném pár év múlva az összes r*banc lánykát, aki 13-14-15 évesen segg részegre issza magát egy buliban, kavar mindenkivel, mint egy k*rva. És megnézném az összes 'raj' csávót pár év múlva, hogy mi lesz belőlük. Mert lehet, hogy most menők, mert cigiznek, minden hétvégén be vannak ba**va, a kis hülye libák kedvencei, de 10 év múlva már nem lesz ekkora pofájuk, amikor már nincsenek ott a haverok, nem tudják ki előtt játszani a fejüket, nem telik egy doboz cigire se.

Higgyétek el fiúk, lányok, hogy nem ez az élet, hogy minden hétvégén be vagyok rúgva, egy nap elszívok egy doboz cigit. Bulizni lehet kulturáltan is. Mondjuk nem értem, hogy egy 13-14 éves mit akar még annyira bulizni, de oké hadd menjen. 20 évesen ki lesztek égve. ;) HAJRÁ

2011. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
33%
13:53 Kicsit el vagy tájolva haver, ha még a kavarni szó jelentését sem tudod. Belőled csak a z irigység beszél, bár ezt úgy se fogod bevallani
2011. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Szórakozni jár és fiúkkal ismerkedik. Én is ezt csináltam fiatalabb koromban és semmi rosszat nem látok benne. Álszent, besavanyodott, rosszindulatú emberek pedig mindig lesznek, akik szeretnek másokon ítélkezni, úgyhogy van aki már attól "ribi", ha ránéz egy pasira.


Attól is függ, hogy az a lány meddig megy el a flörtölésben.

2011. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

ma 13:53

Attól függ. Vagy így lesz, vagy pedig 30 éves korukra, mikor már régen lenyugodtak, boldog családi életet fognak élni a férjükkel, esetleg már gyerekük is lesz.

Mint ahogy velünk is történt, akik ezelőtt tizenegynéhány évvel olyan igazán bulizós csajok voltunk. :)

2011. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem az, ha valaki ismerkedik, és minden hétvégén bulizik, az nem gond. De ha minden hétvégén másnak a nyelve van a szájában fél óra ismeretség után, az már túllépi az ismerkedés és a kulturált kikapcsolódás határát.
2011. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

attól hogy valaki ismerkedik még nem lesz rib@nc.

csak akkor ha már 13-14-15 évesen a pitsájukat rázzák és 5 perc ismerkedés után mennek dugni és 20on éves pasikkal jönnek össze,hogy legyen mivel dicsekedni.

egy ismerősöm is ilyen,pontosabban az osztálytársam: cigizik,20 éves pasija van,mindenkivel flörtöl,kihívóan öltözködik,bárki megujjazhatja,és más lányokat azzal aláz hogy mennyivel "tapasztalatlanabbak" vagyunk nálla.

jah és 12 éves.

ő tényleg rib@nc.

az iskolában mindenki úgy ismeri,hogy ő a suli kvája.

és egyszer úgy próbált lógni a suliból hogy bedrogozta magát :))

13L

2011. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
az ilyeneket ki kell pusztitani,mind a cigányokat,mert nagyon feldühitenek
2011. júl. 5. 16:32
 20/34 A kérdező kommentje:
Ugorj a Dunába,ha akarsz.... de a rendes lány,tudja hol a határ,és nem sztriptizel a buli közepén,meg stb...
2011. júl. 5. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!