Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lány minden hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány minden hétvégén elmegy valahova bulizni akkor előbb vagy utóbb ribanc lesz belőle?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 13:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért a te gondolkodásoddal is van némi probléma, ha szerinted mindenkit le kéne gyilkolni, aki neked nem tetszik...
2011. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

ma 16:32

Miért dühítenek fel, Kedves Kérdező? Mit tettek ellened? Valami biztos történt, mert szerintem ha minden oké, akkor tojunk rá, hogy mit csinálnak vadidegenek egy-egy szórakozóhelyen, ha az minket nem érint.

2011. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

jézusom :D

sztem a kérdezőnek még nem volt semmiféle kapcsolata,és azért lett ilyen ingerült.egyszerűen csak féltékeny

2011. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Úgy van...lett volna,de átvert a lány.
2011. júl. 5. 18:46
 25/34 anonim ***** válasza:

Beszélgetéssel, ismerkedéssel nincs is semmi gond, de általában nem csak beszélgetni szoktak és nem éppen józanul. Az ilyen könnyű nőcskék miatt nincs hitele a rendes/érzelmes lányoknak. :/


20/l

2011. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

ma 18:46

Na, akkor nem is mondok semmit, így már érthető a felháborodásod.

2011. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Az én hibám,mert nem tüntettem fel a kérdésben.
2011. júl. 5. 19:42
 28/34 anonim ***** válasza:

Mennyi fogyatékos van itt.Tisztelet a kivételnek.

Ehy nő/lány attól lesz ribanc ha:

-ha bulizni megy esetleg akkor 5 perc után leszop bárkit a budiba piáért

-ha nem buliba,de van párja és össze-vissza félrekúr pénzért

-ha csak úgy,mert jó mindenfelé dug

-drogért dug

-csak pénzért dug

Nem sorolom fel a többit,kb ilyenek a ribancok.És nekik ez esik jól,így érzik magukat jól,ha nem bántanak,te se bántsd őket,majd később rájönnek.

És csak a bulitól nem lesz ribanc senki,nagyon sokan vannak akik még csak piálni se szoktak ott,nemhogy ribanckodni.

És nem lesz minden nőből ribanc.

2011. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
NEm vagyok bulizós fajta, de szerintem attól, hogy valaki elmegy egy buliba, nem lesz ribanc. Max. ha minden buliban alkalmi szexet létesít. Ennyi erővel akkor a pasik is hímringyók lesznek. Miért van az, hogy a nők ilyenkor már ribancok, ha minden hétvégén buliznak, és a pasikat senki se hozza fel? Lányok! Szerintetek ha egy pasi minden hétvégén elmegy bulizni, hímringyó lesz belőle?
2011. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
na engem pedig azért ribancoznak mert majdnem minden hétvégén bulizom:D és életem folyamán 1 fiúval smároltam buliban és egyből megkaptam a hátam mögött...
2011. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!