Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom be vallotta hogy 1-2 éve van már csak hátra,mivel rákos!Azóta bele pusztulok a fájdalomba h elveszítem őt.Nem akarom elveszíteni ő a mindenem,vele érzem csak azt h bármikor számíthatok rá ha úgy adódik,s ez kölcsönös is..De nem akarja h a vége felé tudjak róla,mert h azt szeretné ha úgy élne az emlékezetemben ahogy most van...Mit csináljak?
2011. júl. 5. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
majd tedd fel ezt a kérdést a halála után. addig ne magaddal foglalkozz, hanem vele.
2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nehari,h megkerdem,de ez miert szerelem témakör? érzel többet iranta?:)

amúgy ahogy a többike is irtak,legyel vele nagyon sokat,igyekezz boldogga tenni neki ezt a maradek időt:(

2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen többet érzek barátságnál..De ez kölcsönös de meg maradt plátóink a kapcsolatunk..Mivel ő nem akart többet sosem..Már tudom miért..Így a legjobb barátom lett
2011. júl. 5. 21:08
 14/15 anonim ***** válasza:

gondoltam,h többet érzel:)

hat ez eleg nehez. mert 1:lehethogy ő szeretne a zserelmet,cs vagy attol fel,h te nem fogadod el igy,vagy attol,h igy nehezebb lesz feldolgozni,h meg fog halni.

2: ha netan összejönnetek,lehethogy egyzser vege lenne,mielőtt meg meghal..és ha te szakitasz vele,akk annyira stresszes helyzetbe kerulne,annyira legyengitene,h neadjisten hamarabb eltavozik.....

tietek a döntés,nehez,de szerintem a szivedre hallgass,és beszeljetek ezt meg.

2011. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Annyira igazságtalan az élet.Hisz mindennél jobban szeretem :( Pont azért sem akar semmit mert nem akar később még nagyobb fájdalmat okozni.Inkább mindenkit elmar maga mellől,csak engem meg nem tud.Nem hagyom h sikerüljön neki.

"Ha isten ott vagy,figyelsz az égben,hallgasd meg imám,vérzik a szívem,

Napról napra rosszabb, a földön az élet,a jókat elveszed ne tedd ezt kérlek!"

2011. júl. 5. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!