Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasik csak laza kapcsolatot tudnak velem elképzelni? Miért, miért, miért? (kép)

Figyelt kérdés

Az elején még minden simán megy, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva, majd kb.a 3. randi után kijelentik hogy ők csak laza kapcsolatra vágynának velem:S Egyáltalán nem vagyok egy könnyen kapható lány...sőt!Butának se tartom magam, egyetemre járok szerintem értelmesen el lehet velem beszélgetni mindenről, de valahogy mégis mindegyik azt hiszi rólam...h megkaphat csak úgy érzelmek nélkül. Már kezd nagyon elegem lenni, az elmúlt 1 év alatt már most van a 6. pasi (persze egyiknél se mentem bele, max haverok maradtunk) aki ezt kijelentette és ráadásul nem is a szemembe hanem a hátam mögött és a legrosszabb hogy a mostani az első olyan, akibe már bele is zúgtam, de így szó se lehet köztünk semmiről:(

Mit változtassak magamon hogy komolyan vegyenek? Mit értenek a pasik a laza kapcsolat alatt? (mert az én szótáromban annyit hogy "csak szex és más semmi":S)

itt egy kép rólam... 23/L

[link]


2011. júl. 6. 12:33
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D Azóta is kaptam ilyen "ajánlatokat", egyszerűen csak balszerencsés időszakom volt.., de most 3 hónapja végre rám talált egy igazi férfi, úgyhogy nincs okom panaszra:)
2012. júl. 5. 00:24
 22/23 anonim válasza:
Nekem nem jössz be sorry :(
2012. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de valahogy túl fogom élni azt hiszem.. :D
2013. dec. 9. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!