Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasik csak laza kapcsolatot tudnak velem elképzelni? Miért, miért, miért? (kép)

Figyelt kérdés

Az elején még minden simán megy, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva, majd kb.a 3. randi után kijelentik hogy ők csak laza kapcsolatra vágynának velem:S Egyáltalán nem vagyok egy könnyen kapható lány...sőt!Butának se tartom magam, egyetemre járok szerintem értelmesen el lehet velem beszélgetni mindenről, de valahogy mégis mindegyik azt hiszi rólam...h megkaphat csak úgy érzelmek nélkül. Már kezd nagyon elegem lenni, az elmúlt 1 év alatt már most van a 6. pasi (persze egyiknél se mentem bele, max haverok maradtunk) aki ezt kijelentette és ráadásul nem is a szemembe hanem a hátam mögött és a legrosszabb hogy a mostani az első olyan, akibe már bele is zúgtam, de így szó se lehet köztünk semmiről:(

Mit változtassak magamon hogy komolyan vegyenek? Mit értenek a pasik a laza kapcsolat alatt? (mert az én szótáromban annyit hogy "csak szex és más semmi":S)

itt egy kép rólam... 23/L

[link]


2011. júl. 6. 12:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azért mert látszik, hogy egy tüzes vadmacska vagy:P Ilyen a kisugárzásod, ha egyszer lesz párod, az tuti nem fog unatkozni melletted.:P 34F
2011. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 asdface ***** válasza:

Én eltudnám képzelni komolyabban ;)

23/f

2011. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 avieholic ***** válasza:

Ilyenkor általában két probléma lehet:


1.) Olyan srácok tetszenek, akik általában néznek ki úgy, hogy sok lányt megkaphatnak. Manapság az a lényeg, hogy minél több csajt megdugni. Legalábbis a mi korosztályunkból. Nem szeretek általánosítani, nem tudom pontosan milyen pasik jönnek be, de ha kevésbé "jó pasik" között keresgélsz, nagyobb az esélye, hogy találsz komolyat. Ha nem akarsz kevésbé jó pasit, akkor pedig nincs más választásod, vársz, és próbálkozol. Mert közöttük is van olyan, aki komoly kapcsolatot akar, csak elég ritka.


2.) Te árasztasz magadból olyan információkat, akár tudatosan akár tudat alatt, ami azt sugallja, hogy nem feltétlen komoly kapcsolatot akarsz. Nem kell ehhez ribancos viselkedés vagy kinézet. Rengeteg olyan jel van, ami arra utalhat, hogy lazábbra vágysz. Pl. a pasik egy csajról, aki pl. imád bulizni alapból ezt feltételezik, ahogy az ilyen pózolós képekből is. Ebben persze nem feltétlen van igazuk, de ezt gondolják. No meg nem mindegy hány pasid volt eddig, milyen könnyedén beszélsz szexuális jellegű dolgokról, mennyire vagy nyitott, hány millió kép van rólad, mit árul el az arckifejezésed, mennyire viselkedsz "kihívóan" stb-stb-stb... :)


Az az igazság, hogy az eddigiek rettentő kevés információt szolgáltatnak arról, hogy konkrétan esetedben mivel lehet a gond, így tanácsot adni is nagyon nehéz. Főleg azért, mert amit az ember magáról mond, nem feltétlenül van úgy. Tehát lehet, hogy magadról úgy gondolod, hogy bármiről el lehet veled beszélgetni, aztán közben meg csak felületes beszélgetésbe lehet veled elegyedni. Ami nem jelenti azt, hogy direktbe hazudsz, hanem általában az emberek nem tudják objektíven megítélni önmagukat, vagy a helyzetüket. :)

2011. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Igen az előző jól írta.

azok a típusok jönnek be aminek nem kéne. pl. lehet hogy a kigyúrtak akik a laza kapcsolat hívei. szerintem a legelső randin rá kellene vezetned hogy te komoly kapcsolatot akarsz. Amúgy szerintem egyáltalán nincs semmi olyan kisugárzásod hogy könnyűvérű lennél, minden rendben van veled. ebben az esetben ne magadban keresd a hibát hanem a pasikban.

2011. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
azért akarnak tőled csak laza kapcsolatot, mert abba a típusba tartoznak akik leginkább dug*ni akarnak és szórakozni, leginkább több lánnyal. sokadszorra volt már ilyen jellegű kérdés, hogy a lányok nem értik miért csak szexre kellenének?! szerintem ez pofon egyszerű. az emberek többnyire csoportosíthatók, na hát valószínűleg azok a pasik akik neked tetszenek azok a tipikus csajozós-bulizós csoportba tartoznak. ők nem azok a fajták akik lekötnék magukat. nincs miért, azért mert nekik ez tetszik, ők szórakozni akarnak, két végén égetik a gyertyát. ha rendes kapcsolatot akarsz akkor olyanokkal kezdj akik szintén komoly kapcsolatot szeretnének. csak azt nem értem, hogy ezen mi olyan nehéz? mit nem lehet ezen felfogni? embereket csak úgy nem lehet megváltoztatni, csinálhatsz te bármit, ha nem akar komoly kapcsolatot akkor fejre is állhatsz. nem vagyok jós, de látatlanba azt mondanám hogy az a 6 pasi tipikus bulizós, népszerű, nagydumás, jóképű arc volt. te meg lehetsz a másik példa: amikor a főiskolás, fiatal lány akinek esze is van komolyan tervezne komolytalan alakkal. mennyi ilyet láttam már.... javíts ki ha tévedek. remélem azért nem mentem át túlzottan társadalmi kritikába :D
2011. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veled van baj. Nagyon jól nézel ki, nem értem miért nem szeretnének veled komoly kapcsolatot.

Ne változtass magadon, lehet hogy rossz helyen keresgéltél eddig. Próbálj meg más mentalitású férfiakkal ismerkedni.

20f

2011. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2011. júl. 7. 11:22
 18/23 anonim ***** válasza:
SZERETLEK!
2011. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
na sikerült valami komoly?
2011. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Lollita válasza:
szerintem abszolut nem szamit h milyenek a kepeid. marmint nem dobod ki a csocseidet meg nem pozolsz fehernemuben minden kepeden, az h neha beallsz igy meg ugy nem jelent semmit, amugy is ha normalis pasival futsz ossze az elobb megismer es utana dont, tehat mindenkepp a szemelyisegeddel vagy a viselkedeseddel lehet problema ami nem tetszik a fiuknak, sokszor egy ket aprosag amire nem is gondolsz elriaszthatja oket, megvaltoztathatja a hozzaallasukat az egesz dologhoz. hulyen hangzik de en nagyon igenyes vagyok es nekem pl barmilyen jopasi is lehet a vilagon ha budos a szaja ugy kiabrandulok belole mint a k*rvaelet:D nem mondom h neked az csak peldakent irom, de ilyen kis hulyesegeken is mulhatnak dolgok...:D
2012. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!