Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ismerkedni a Facebookon, csak nekem nem megy, vagy másnak sem?!

Figyelt kérdés

Facebookon írok lányoknak, de egyik sem válaszol, mi lehet ennek az oka? Egyáltalán hol lehet ismerkedni? Ez elég kiábrándító, mert azt mondják a FB-ról, hogy az milyen jó, stb.

20/F


2011. júl. 16. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk kezdetnek kimehetnél a lakásból igazi emberek közé, és ott tudnál ismerkedni.
2011. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Aki így akar ismerkedni elég lúzer a lányok szemében :)
2011. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem a fb-on kell ismerkedni, hanem a világban.


Idegen csajoknak irkálsz, akik azt sem tudják, hogy ki vagy és te még választ is várnál? :D

2011. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A facebook nem társkereső oldal.
2011. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

normális ember nem válaszol ilyesmire.. társkeresőnek ott a hotdog vagy a love.hu, de a valóságban több esélyed van.


21/n

2011. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
én ugyan nem is használom a facebookot, de van pár haverom akik rendszeresen szednek fel ott csajokat. a titok nyitja állításuk szerint a nagy számok törvénye! napi 20 levélből 5-6-ra jön válasz, abból hetente 1-2 meg is van. sok sikert
2011. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem nézel ki elég jól a képeden.
2011. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
bökd meg,lájkold a képeit.
2011. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki csak azt mondja hogy a valóságban, csak megsúgom hogy ott sem igazán lehetséges ;). Miért is, az szerintetek hogy nézne ki hogy az utcán vagy bárhol egy teljesen ismeretlen ember odamegy egy másikhoz. Én úgy vagyok vele hogy előszőr a neten kell letenni az alapokat és csak utánna egy személyes találkozó mert akkor már van miért is és mind két fél akarja és nem vagyunk egymásnak vadidegenek se. Én is szoktam facen írkálni csajoknak(persze nem teljesen idegeneknek) és általában visszais írnak, sőt van hogy Rám írnak csak úgy és beszélgetünk. Ez a 21. század, nem csak élőben lehet ismerkedni, sőt ott már szinte lehetetlen. Interneten kell letenni az alapokat :). Köszöntem a figyelmet 18/F
2011. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Én sem vagyok oda a facebook-os ismerkedésért, de nekem eddig volt belőle egy hatalmas hasznom, itt találtuk meg egymást egy fiúval, akivel egyébként nem sikerült volna. Itt tudtuk meg egymás elérhetőségeit, stb. De az ismerkedés elég gáz FB-n.
2011. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!