Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért vagytok egyformák?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy mintha mindegyikőtök ugyan az lenne, csak a nevetek más, társkeresőn írtam 20 lánynak, mindegyik ugyan azt írta vissza pontosan:D

De élőben is ilyenek vagytok, mindegyikőtök ugyan azt szereti, ugyan úgy öltözködik ugyan azt utálja, tehát ha megcsalom a barátnőm az nem is megcsalás, csak összetévesztettem:D


2011. júl. 17. 19:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
mert klónok **
2011. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Buta fiúk!
2011. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
ez olyan édes:D De nyugi egyik férfi se különb:) Én meg ezt figyeltem meg:D
2011. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Meghaltam :(

1: Ha minden csaj egyforma, akkor nekem annyi... (eddigiek alapján)

2: Ha a faszik is egyformák lennének akkor olyan volnék mint azok a búzák akikkel akarva akaratlanul találkozok :O

Nincs menekvés :D

2011. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

miért a fiúk nem ?

ugyanolyan ruhába járnak, ugyanúgy nyomulnak a csajokra, ugyanolyan buták és ugyanolyan gyerekesek...-.-

2011. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

A társkeresőn nyilván ugyanolyan pancser csajok pörögnek, ők egymás pancser klónjai! XD


Engem például még soha nem kevertek össze senkivel, se külsőre, se viselkedésre! :D Szóval nem is vagyunk egyformák!!... ők egyformák! XD


A faszik is ugyanolyanok, ne aggódj! Egyszerűek vagytok, mint egy faék! XD

2011. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
hidd el a különleges fiúkat én ugyanúgy "vadászom" mint te a külöönleges lányokat
2011. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
41%
Nem egyformák! Egyiknek nagyobbak a lökhárítói, másiknak kisebbek. Lökhárító méret alapján válassz és nem fáj a fejed!
2011. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nőjj fel te idióta.
2011. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A fiúk nem mert ti lányok nagyon is válogattok, olyan válogatósak avgytok hogy az hihetetlen, egy srácnak 1-200 lányhoz kell odamenni amíg talál egy barátnőt, ti meg senkihez sem mertek odamenni, válogattok nagyon is, ez azt jelenti hogy mi nem vagyunk egyformák.De ti igen, már most ismerem az összes lányt aki ide írt nagyon jól.
2011. júl. 17. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!