Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért vagytok egyformák?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy mintha mindegyikőtök ugyan az lenne, csak a nevetek más, társkeresőn írtam 20 lánynak, mindegyik ugyan azt írta vissza pontosan:D

De élőben is ilyenek vagytok, mindegyikőtök ugyan azt szereti, ugyan úgy öltözködik ugyan azt utálja, tehát ha megcsalom a barátnőm az nem is megcsalás, csak összetévesztettem:D


2011. júl. 17. 19:21
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Bennem van persze, hogy nem vagyok 2 méter meg izmos meg gazdag meg jóképű, gyökér
2011. júl. 17. 21:56
 22/32 anonim ***** válasza:

hát pedig csak alacsonyabb pasijaim voltak eddig:)

jelnelegi is alcsonyabb de naogyon jól megvagyunk már másféléve:)Kedvenc filmem pedig a harcosok klubja:)

2011. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Ezt nem találtam volna el:D

érdekes, te nem vagy olyan mint az a lány, az a bizonyos, fura, akkor inkább úgy módosítom, hogy akikkel én találkoztam, jártam azok egyformák voltak, csak nem tudom miért.

2011. júl. 17. 22:04
 24/32 anonim ***** válasza:
Azért, mert a különleges lányoknak, az egyéniségeknek nincs szükségük arra, hogy társkeresőn vacakoljanak,és a gép előtt ülve várják a nagy ő-t.
2011. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Aki társkeresőn ismerkedik, azzal nagy átlagban valami nem passzol..vagy el van keseredve, és próbál tökéletesnek tűnni, ettől pedig közhelyes lesz. Vagy buta/lúzer/önbizalomhiányos ahhoz, hogy a való életben ismerkedjen. Úgy látom, hogy te a buta kategóriába tartozol.
2011. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
ne haragudj,de ez egy ostoba kérdés. van a többség a férfiaknál és a nőknél is,akikben általában párhuzamot talál az ember. és vannak az ÉRDEKES emberek,akik nem tucatok. Engem soha de soha nem kevertek össze a pasik senkivel,mert nem vagyok olyan,mint a nők általában. másképp gondolkozom,más dolgok fontosak,stb. egyébként meg ha megismernéd őket,tán rájönnél h mindegyik ember teljesen más. ha felszínes vagy,ne várd,hogy másképp lásd.
2011. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Ha midnen lánynak más tetszene akkor én is tetszenék valakinek, de nem, na ezt mivel magyarázod?"

Azzal, hogy annyi agyad van, mint egy csigának! XD

Amúgy meg rám igaz volt a jellemzésed, magas vagyok, a magas faszik tetszenek, imádom, ha van hatalmam mások fölött, viszont azt, is, ha valaki másnak van hatalma fölöttem (időről időre meg kell regulázni, különben megvadulok! XD )! A kedvenc filmem pedig a Dia De Los Muertos (Day of the Living Dead, Holtak napja, vagy milyen nyelven kéred?! )

És azért nem tetszel senkinek, mert már alapból előítéletekkel indítasz!


Ha annyira értesz a nőkhöz, akkor miért vernek át folyton, okostojás?!?!

2011. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

én vagy a harcosok klubos csajszi:)

Szóval szerintem is az a baj,hogy ilyen netes szaron ismerkedsz.Csak legyél spontán járkálj el ismerkedj és hidd el találsz majd különleges nem sablon csajt:)én szinte mindig koncerteken találkoztam exeimmel meg barátommal is:)

2011. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A fiúk is ugyanolyan válogatósak mint a lányok .. ha nem jobban

és ez a 'jaaj de rossz hogy oda kell mennem egy lányhoz' szitu eléggé gázos.. mert ha egy lány kezdeményez akkor már ribancozzátok le a háta mögött vagy akármi..

Nem mindegy lány egyforma csak meg kell találnod azt aki más..

2011. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
szóval élőben más? élőben meg soha nincs egyedül egy lány, mindig vannak minimum 2en, neten azért jó mert ott nem érzem magam hülyeén miközben beszélek + ott azok a lányok vannak akik beszélgetni, ismerkedni akarnak, utcán meg midnenféle aki nem is biztos hogy akar.
2011. júl. 18. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!