Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért vagytok egyformák?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy mintha mindegyikőtök ugyan az lenne, csak a nevetek más, társkeresőn írtam 20 lánynak, mindegyik ugyan azt írta vissza pontosan:D

De élőben is ilyenek vagytok, mindegyikőtök ugyan azt szereti, ugyan úgy öltözködik ugyan azt utálja, tehát ha megcsalom a barátnőm az nem is megcsalás, csak összetévesztettem:D


2011. júl. 17. 19:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
hűha na akkor én mit is szeretek?
2011. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:29


gratulálok nagyon okos voltál :)


kérdező: pont össze illesz 73%-osal


19F

2011. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

19:48

írom, hogy mit szeretsz, szereted a magas pasikat, a jóképűeket, te magad is magas vagy, kis cula, nagyra tartod magad, szereted érezni hogy van hatalmad mások felett, vonzódsz a hatalommal rendelkező emberekhez, és a kedvenc filmed címét is tudom, és mindent, de azt már nem írom le, nehogy az egyik klónod aki engem átvert meglássa:)

csak a nevetek más...

2011. júl. 17. 19:57
 14/32 beetlejuice ***** válasza:
100%
Nem mi vagyunk egyformák, a te agyad van elcsökevényesedve, és csak kismértékű információ jut el hozzá, és azt is igen nehezen dolgozza fel, arról nem is beszélve, hogy nagyon keveset tud csak tárolni, és mindig csak ugyanazt képes hosszútávon megjegyezni. Sajnos a te agyad csökkentett üzemmódban működik, ezzel nem sokat tudsz tenni sajnos, de veheted úgy is, hogy te különlegesen ostoba vagy, ha ez a jelző vigasztal esetleg.:D
2011. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ha annyira egyformák, akkor a fiúk miért válogatnak? :)
2011. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

hmm nem jött be:D az igaz hogy magas vagyok de nem szeretm a magas pasikat:Plehet hogy gáz de én szertem aki kicsit alacsonyabb nálam meg kicsit pocakos persze nem nagyon de pici pocak szexi:)

kedvenc filmemeről emg szerintem halvány fingod nincs:D

20/L

2011. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"ti meg senkihez sem mertek odamenni"


pfff XD ezt te honnan veszed??? ismersz???XD milyen gyógyszert szedsz?:D vagy mit szívsz?:D le kéne szoknod ezekről a drogokról mert meghülyülsz tőle mégjobban XD bár ha ennél jobban lehet :D


Szép is lenne minden lány ugyanazt szeretné :D

akkor minden lánynak ugyanaz a fiú tetszene :D de inkább ezt nem is részletezem mert még elég gyerek vagy vagy épp be vagy most szívva vagy akármi XD mondom ne drogozz annyit:)

2011. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mind egyformák a lányok,csak meg kell találni a különlegesebbeket:)
2011. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Ha midnen lánynak más tetszene akkor én is tetszenék valakinek, de nem, na ezt mivel magyarázod?



De igen a magas pasikat szereted hiszen te is magas avgy, nálad alacsonyabb nem tetszhet, ez lehetetlen, hiszen ilyenkor ti klónok azt mondjátok: nem tudok akkor felnézni a pasira.

2011. júl. 17. 21:30
 20/32 anonim ***** válasza:
Hehe~~ azon nem filóztál h benned van a hiba? Gyökér... =_=""
2011. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!