Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy baj, ha félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy baj, ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam csajozogep, ezert meg szuz is vagyok, de a jeleket eszreveszem, van hogy jobban is mint kene.

Gyakran van olyan, hogy vagyunk haverjaimmal valahol, latok jo csajt, aztan haver egyszeruen odamegy, megfogja a kezet, es odahozza nekem. :D Es viszonylag jo csajokrol beszelunk. Namost olyan meg nem fordult elo, hogy a csaj ellenkezett volna. Pedig szerintem nem vagyok egy adonisz. :D Kis tanc, ismerkedes, flort, meg csoknal tovabb egyikkel sem jutottam, en tehettem rola.


1x mar volt olyan hogy a csaj jott oda hozzam, de igazabol sose gondoltam volna, mer tul szep volt, és vele szexen meg oralon kivul volt minden.


Tobb ilyen bator lany kene, mi ugyanugy nem harapunk, es ugyanolyan erzo emberek vagyunk. Es nem kell azt hinni, ha egy csaj odamegy egy pasihoz, az mar azt jelenti hogy dugatni akarja magat, meg hogy a pasi gondolja azt hogy biztos konnyen meglesz. Vannak ilyenek, de nem mindenki.


2011. júl. 18. 00:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

na ezt most jol leirtam, szoval eritek..


tanacsa kene, hogy hogy vegyem ra magam hogy odamenjek lanyokhoz. nincs sok onbizalmam.

2011. júl. 18. 00:21
 2/13 anonim ***** válasza:

egy feles, oszt' jóvan!


komolyra fordítva a szót. szerintem az önbizalom hiány egy elég komoly "betegség". csak akkor tudsz kigyógyulni belőle, ha úgy öltözöl, úgy csíped ki magad, hogy ha tükörbe nézel azt tudd mondani hogy: azta k..va marhajól nézek ki, tuti minden csaj rámragad. próbálj valamit változtatni, mert az önbizalom hiány egyenlő azzal, hogy nem vagy megelégedve magaddal. persze beképzeltnek sem kell lenni, meg kell találni az arany középutat. mondjuk új frizura, néhány új póló, másfajta aftershave például. nos, remélem segítettem, sok sikert :)

2011. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=_5I2Hxb9-fA&feature=related

XD

jusson eszedbe, a csajok gyengébbek a pasiknál, tehát kárt nem tudnak tenni benned, 1-2 egyedtől eltekintve nem harapnak. :D

ne úgy menj oda, hogy most fel akarod őt szedni, hanem csak haverkodj, aztán majd lassan alakul.

a haverokat meg kérd meg, hogy ne akciózzanak helyetted :D

mert így sose tanulsz, és a csajok nyominak fognak tartani.

20/L

2011. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2.:

hat igazabol ha belenezek a tukorbe reggel, vagy elegansan kioltozve, jopasinak tartom magam, mert csunya nem vagyok. Magammal meg vagyok elegedve, nagyon is. Viszonylag magas is vagyok, szoval ha nem onbizalomhiany akkor...?


3.:

es ha csak haverkodok az nem baj? azt hiszik nem akarok tobbet. A lanyok nem azt szeretik, ha hatarozott vagyok, egybol lepek, nem koritek, meg ilyesmi? Eleg beleneznem egy csaj szemebe es latom ha meg akar csokolni, ilyenkor meg a "haverkodas" nem nagyon megy. Olyan gondom mar volt parszor, hogy odamentem haverkodni csak ugy, tobbszor is, de olyan indoka volt, hogy nem vagyok nyitott, meg legyunk csak baratok.

2011. júl. 18. 01:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért ugye tudod, általában párkapcsolati téren mit várhatsz az olyan csajoktól, akik rögtön aznap este, mikor megismernek, smárolgatnak veled, meg még többet is csináltok? ...
2011. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ugyanilyen vagyok csak lányban. Nem merek odamenni egy fiúhoz, pedig nem nézek ki rosszul. Nkem sincs elég önbizalmam ilyen téren, pedig nem tartom magamat csúnyának.
2011. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

jajj anyám az nem baj, ha neked is idő kell, mivel szerintem a normálisabbja szintén ilyen a lányok közül

én nehezen képzelnék el egy kapcsolatot, amiben nem vagyunk barátok a fiúval, egy barátság kialakulása meg nem hipp-hopp történik

2011. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre meg a válasz: Igen.

Túl sok az ilyen fiú, és ugyanez lányban. Ami a lányoknál egy jó pont, fiúknál hátrány. Ki fogunk halni:/

2011. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne mondj nagyokat mer azt a csajok megérzik..am meg állj úgy a dologhoz h nem veszítesz semmit. Rengeteg csaj van budapesten is vagy ahol laksz, párat elszalasztasz az se nagy baj.
2011. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj, de kicsit nagyon farok vagy

egyébként csak megkezdeni nehéz, aztán ha sikerült, utána szépen fognak jönni a többiek

mi ez a duma, hogy több ilyen bátor lány kéne? ekkora nyúlbélát komolyan mondom, hogy lehetsz ekkora gyökér? férfinak tartod magad te pincsi?

2011. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!