Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy baj, ha félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy baj, ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam csajozogep, ezert meg szuz is vagyok, de a jeleket eszreveszem, van hogy jobban is mint kene.

Gyakran van olyan, hogy vagyunk haverjaimmal valahol, latok jo csajt, aztan haver egyszeruen odamegy, megfogja a kezet, es odahozza nekem. :D Es viszonylag jo csajokrol beszelunk. Namost olyan meg nem fordult elo, hogy a csaj ellenkezett volna. Pedig szerintem nem vagyok egy adonisz. :D Kis tanc, ismerkedes, flort, meg csoknal tovabb egyikkel sem jutottam, en tehettem rola.


1x mar volt olyan hogy a csaj jott oda hozzam, de igazabol sose gondoltam volna, mer tul szep volt, és vele szexen meg oralon kivul volt minden.


Tobb ilyen bator lany kene, mi ugyanugy nem harapunk, es ugyanolyan erzo emberek vagyunk. Es nem kell azt hinni, ha egy csaj odamegy egy pasihoz, az mar azt jelenti hogy dugatni akarja magat, meg hogy a pasi gondolja azt hogy biztos konnyen meglesz. Vannak ilyenek, de nem mindenki.


2011. júl. 18. 00:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Amelyik nőt könnyen meglehet szerezni az olyanoktól nincs mit várni.Ne az legyen hogy az első pár találkozásnál csók meg szex.Elsőnek a megértés számít a legtöbbet szerintem.A legtöbb nőt akit könnyen meglehet szerezni vagyis első pár találkozáskor azok ribancok.A jövőre is kell gondolni amikor már családot akarsz.Gondolkodj-egy ribanc nem fog főzni mosni takarítani.Még a hagymát sem pucolja meg.Mert csípi a szemét pf :O Nem kell neked bátor lány az mind olyan is. Lehet te azért vagy ilyen mert még nem volt olyan lány aki tényleg neked való. A szépség csak a külső.Nem a külső a legfontosabb hanem a belső szépség ami belülről fakad. 21/L
2011. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

és azt a lányt is buliban ismerted meg aki oda ment hozzád?

Lehet hogy te szeretnéd hogy több ilyen bátor lány legyen, de addig amig te nem vagy bátor addig nem értem te miért várod el...ők se lesznek azok szóval kapd össze magad mert ha a lányok rajtad látják a bizonytalanságot akkor hiába akarod h "tökük legyen" őket is elbizonytalanítod.

Sajnálom de ez a nagy büdös helyzet ha a félős lányokat akarod bátrabbá változtatni előbb magadat kell!!!

Szóval IGEN nagyon baj ha félénk vagy...

Tanács: Szard le h mit gondolnak rólad , ha magadat adod és nem gondolsz arra h mit fogsz esetlegesen bénázni akkor minden oké lesz ÉS ha tetszel a csajnak akkor már megy tovább a dolog.

Sok szerencsét! Bízz magadban!! Üdv: 17/L

2011. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

22:22 te jó nagy nőszapuló vagy.

Elég hülyén hangzik egy nő szájából a ribancozás, a másik meg attól még nem normális egy nő ha csicskázik egy pasinak. a pasik is tudnak főzni mosni takarítani ha nagyon muszáj.

Az ilyenek kényeztetik el őket mint te.


Bocs h nem a a kérdésre válaszoltam, de az előző oldalon már válaszoltam.

2011. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!