Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le? - elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le? - elegem van belőle!

Figyelt kérdés

Nos,van egy fiú.

A nevét és a korát nem szeretném elárulni.

Nagyon-nagyon idegesító mert folyamatosan nézz ha épp hintázok,zenét hallgatok vagy bármi.

Múltkor a többi haverjával felesz vagy mersz-et ? - játszottak és az volt a feladata,hogy csókoljon meg engem.

Bár amikor közelj jött hozzám tudttam valamit akar,közben a többi barátja megnevetve nézte,hogy megteszi-e.

Ahogy közel hajolt hozzám,és megfogott én rögtön ellenkeztem.

Utána belerúgtam a bokájába és a barátnőm segített arrébb taszígálni.

Rengetegszer beszélget velem,nem épp olyan dolgokról amit egy lánnyal kéne megbeszélni-e.

Utálom,nem tetszik és elegem van belőle.

Már mondtam neki,hogy ne merjen a közelembe jönni,mert legközelebb beverek neki.


Ráadásul a probléma,hogy nekem nem ő hanem a barátja tetszik. De az a haverja ezt nem tudja és ő sem.


Mit tegyek, hogy leszálljon rólam ? Mert félek,hogy a fiú barátja azt hiszi,hogy ebbe a fiúba vagyok közben nem is.


Értelmes válaszokat kérek !


2011. júl. 20. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mert összedőlne a világ, ha tudnánk, hogy milyen körben kell mozogni, és megtudnánk rólad (akiről az ég világon semmi egyéb adatunk nincs) hogy hány éves vagy...


Tudod, kicsit más, ha egy 14 éves kiskamasz próbálkozik ilyenekkel, vagy egy 28 éves felnőtt férfi... Meg az is más, ha egy 12 éves lányról van szó, vagy egy 29 éves felnőtt nőről... Első esetben még fiatalok, második esetben meg szexuális zaklatás határát súrolja.


Amúgy, minek kérsz tanácsot, ha közben nem mondod meg a dolgokat? Ennyi erővel csak kirakhattad volna a kérdést, és várhatnád a válaszokat, kb ugyanannyit érnének.

2011. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Jó szerintem egyébként lelehet következtetni,hogy kb. hány éves lehetek.

Egyébként 12 vagyok..ha ennyire...fontos.. -.- És a fiú is.

2011. júl. 20. 08:56
 13/18 anonim ***** válasza:
Mond meg apukádnak! Majd az a szájába rakja a srácnak a füleit! XDDD
2011. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 horatio55 válasza:

Nem tudom ki hogy van vele (hogy ne tudnám, hisz olvastam a kommenteket) de a harag, erőszak nem jó tanácsadó. Miért nem? Mert ebben a korban, ha valakit megütsz (ellenkező neműt) azt is jelenthetim hogy tetszik neked és félre fogja érteni. Mert nem tudod kimutatni máshogy az érzéseidet stb... értheti félre, ha beléd van esve.

Annyit kell tenned, hogy elmondod neki "Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de nem te vagy a zsánerem, más tetszik és nagyon kérlek hagyj végre békén, mert van apukám is aki azért nyomatékot tud adni akaratának"

Egy ilyet benyögsz neki le fog rólad szállni:)

2011. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ennyi....
2011. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

odamegy.markold meg a farkát,úgy hogy fájjon...:) és mondd meg neki hogy ha mégegyszer odajön letéped a heréit.(: ne félj a kígyótól nem bánt.:D

nekem ez bejött;P

L/17

2011. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha cigány nyírd ki, ha zsidó vágd le a fasz@t, ha magyar rúgd tökön, ez általában beválik.
2011. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha tényleg nem hallgat a szép szóra, üss be neki. Az egyik osztálytársam idegesített engem, hát levaágtam neki egy pofot, és nekirepült a táblának. Azóta is emlegeti. :D
2011. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!