Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti mit tennétek a következő helyzetben? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki engem kihasznál, hülyének néz, de nem küldhetem el mégse, mert ki vagyok neki "szolgáltatva", mert ő az a lány egyedül, aki szóba áll velem úgymond. Ti mit tennétek a helyemben? Két lehetőség áll előttem: egyedüllét, vagy továbbra is kihasználtság... Mit tegyek? (lúzer srác vagyok, ezért nem kellek amúgy egyik lánynak sem)
2011. júl. 24. 18:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
légy férfi, állj ki magadért. nem vagy értéktelen, Isten nem csinált selejtet. kezeld magad, olvass utána,hogy lehet menőbb és várj addig amíg valaki értékelni fog. sok sikert!
2011. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen küld el, így megmarad a férfiúi büszkeséged.

Milliónyi csaj van még rajta kívül.

2011. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
küldd el apícsába, vagy meggondolja magát és normális lesz, vagy elmegy a pícsába. mindenképp jól jársz!
2011. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!
2011. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Legyél közömbös és nemtörődöm,azonnal feltűnik neki és szakítani fog amit te csak legyintve reagálj.
2011. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Szesze ***** válasza:

Én lány vagyok bocsi, hogy beleszolok.


Szerintem állj a sarkadra, mond meg, hogy ha nem fejezi be a kihasználást, akkor elhagyod. Ha szeretne tőled valamit, akkor változtatni fog, hanem hagyd keressen mást akit kihasználhat.


Amúgy a csajok/nok szeretik a talpraesett pasikat, tehát ne légy tugyi-mutyi. S hidd el nem vagy te lúzer, midnen csak hozzáállás kérdése.

2011. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Szulfát ***** válasza:

Az a te bajod,hogy:

1.nincs önbizalmad("lúzer srác vagyok"),olyan NINCS hogy lúzer,olyan van,hogy valaki hagyja hogy mások azzá tegyék.

2.egy olyan lány SEMMIT SEM ÉR,amelyik kihasznál téged.Mi van,ha ő az egyetlen aki szóba áll veled?SEMMI!ha így gondolkodsz,ahogy a kérdésedből kiderül,akkor hagyod hogy lúzernek tűnj.Ne hagyd magad kiszolgáltatni!Legyél már csak egy kicsit is önálló.Te is egy egyéniség vagy,szóval ne hagyd az elnyomást,és legyél önmagad.=>Biztosan lesznek barátaid és a lányok körében is sokkal érdekeltebb leszel.

2012. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hajtsd el a büdös jó fenébe, de lehetőleg úgy, hogy ez ne maradjon kettőtök között, hogy a csaj ne tudja azt mondani, hogy ő zavart el téged. Hadd lássák csak páran.


Legyél önbizalommal teli ennél az eseménynél (NE egy totális s*ggfej!), és ennek hatására talán más lányok is fel fognak rád figyelni.


De ha mégsem figyelnének fel, már azzal is nyertél, hogy nincs egy kullancsod..

2012. febr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tehát akkor inkább lenyeled a sz@rt, minthogy kiállj magadért? Igazi férfi vagy! ^^

Tényleg lúzer vagy, ha ezt hagyod. Méghozzá nem is akár milyen: egy vérbeli papucs lúzer!

Ne legyél tesze-tosza! Mondd meg neki, hogy szánalomból/kissebség érzetből/sajnálatból/a domina hajlami kiéléséből nem keell barátkozni, és hogy vagy emberszámba vesz, vagy huzon vissza az anyucikájába! ÉN ezzel úgy vagyok, hogy inkább akkor ne legyen velem senki, minthogy valaki a pincsijeként tartson! Nem tűröm senkitől!

hova raktad az önbecsülésed?! Sürgősen keresd meg, és ne hagyd, hogy arcon köpjenek 'csak egy szerencsétlen lúzer úgyis' címszó allatt!!

gyerünk már! Ne legyél ilyen életképtelen! Mondd meg neki! Utána jobban érzed majd magad, hogy kiáltál saját magadért, és hogy nem hagytad, hogy 'levágják' a farkincád, és egy kis talpnyalót csináljanak belőled!

amúgy meg bocs, de nem vagyok férfi :D

17/L

2012. febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én lány vagyok, de csak annyit mondhatok,hogyha engem használna ki valaki, Finnországig rugdosnám a p.csáját, az biztos! Ha egyedül vagy, vegyél kutyát. Ezerszer jobb, mint egy hálátlan ribi. Mondjuk egy Beagle-t. Az nagyon aranyos, jó társaság és lehet vele csajozni. A kutyás lányok jó fejek. Egyébként a hozzád hasonló önbizalomhiányos fiúkkal még az is a nagy probléma,hogy észre se veszik,ha jók egy csajnál. Nyisd ki a szemed, és vedd elő a golyóidat a sufniból. A ribit meg hanyagold.
2012. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!