Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb mellemen van egy anyajegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb mellemen van egy anyajegy . Titeket ez mennyire zavarna (mm ha nektek lenne egy )?

Figyelt kérdés

17/L vagyok engem már nem zavar viszon azért strandon olyan a bikinifelsőm h ne látszon.

de érdekelne h mi a véleményetek erröl mert nekem van ismerösöm akinek lábán van és nem is takargatja és ezt tisztelem benne de engem azért zavar és nem merek olyan felsőt felvenni amiből látszik.

főleg pasik szerintti mit gondoltok róla ?

zavarna ha a barátnőtökön lenne?


2009. ápr. 5. 17:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem több is van a melleimen, olyan kis pöttyök szal nem dudoros vagy nagyobb, de vannak... nem zavar, miért kéne? Teljesen normális jelenség, és amig nem áll fenn az elrákosodás veszélye addig nem kell semmit csinálni vele :) (érdemes 1x börgyógyászhoz elmenni megnézetni ha nagyobb aztán utána oké :D)
2009. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi hát sokat segitettetek kicsit több önbizalmam lett ilyen téren emiatt.

köszönöm mindenkinek!!

és orvosnál voltam vele nincs vele semmi baj szerencsére

2009. ápr. 5. 20:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Különös egybeesés: nekem is a jobb mellemen van egy =D de amíg el nem olvastam a kérdésed, eszembe sem jutott, hogy ez netán esztétikai hiba lenne. Most sem gondolom így :) egy csomó van rajtam is, de szerintem amíg nem hatalmas méretűek, addig semmi baj sincs velük.
2009. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!