Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jon itt mindenki azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jon itt mindenki azzal, hogy csak le akar fektetni, nem hinnem, hogy a ferfiak ennyire gerinctelenek lennenek?

Figyelt kérdés
Tettem fel kerdeseket, mert beprobalkozott nalam egy ferfi, elmeseltem a tortenetet, erre majdnem mindenki azzal jon, hogy csak le akar fektetni. Miert mondja ezt mindenki?
2011. júl. 27. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha ismered a férfit, minek teszel fel róla kérdést? -__-
2011. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyom sok itt az unatkozó kamasz, és az irigy szingli. Ennyi röviden a magyarázata. Ezt a témát ők uralják.


Felnőtt nő vagyok, életem során megismertem már 1-2 embert, de szemét férfivel mindössze egyszer találkoztam, ő sem velem cseszett ki, hanem barátnőmmel. Nekem mindig konkrétan megmondták mit akarnak. Értelmes nőt nem érdemes átverni, úgyis rájön. Szóval ha van eszed, akkor magad is rájössz, ha ki akarnak használni.

2011. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a fiatal lányok rendszerint bedőlnek a csajozógépeknek akik lefektetik őket, majd otthagyják. x idő után aztán az összes fiúról azt gondolják hogy csak du*gni akar. ha valaki megkérdezi, hogy miért gondolják így? akkor azt mondják tapasztalat.
2011. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Héhaver jól mondja. Mindig a csalódásokból indulnak ki és másokról is azt feltételezik, hogy biztos ő is olyan. Ahogy itt a gyakori oldalon napietus.blog.hu-nak volt csalódása és egy kérdésnél egyetlen mondatból dobd ki, hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele miközben nem is ismeri az illetőt, de az ő csalódásaiból tudja milyen. Ez az előítélet.
2011. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán féltékenyek, mert esetleg ők is akarnak tőled valamit, és nehogy másnak legyen már jó. Egyébként meg ha érdekel a pasi, dönts magad, azzal nem érsz el semmit, ha az itt hozzászólókat kérdezgeted. Ez a te életed, te véleményed, egy idegen hogyan mondhatná meg neked hogy mit akarsz?? Ha akarsz tőle valamit, csak figyelj csendesen, találkozzatok, beszélgessetek, de egyenlőre ne feküdj le vele. Egy idő után úgy is kibukik hogy tőled akar valamit, vagy tényleg csak le akar fektetni.
2013. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!