Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sokkal válogatósabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal válogatósabbak a nők? Miért sokkal nehezebb megfelelni nekik mint a pasiknak?

Figyelt kérdés
majd később kifejtem konkrétan, hogy mi egy átlag nő és egy átlag férfi igénye.Írjátok le ti is mit gondoltok.
2011. júl. 30. 22:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
pedig már így van:D vannak ilyen csajok és amíg lesznek kit érdekel a sok hülye önérzetes p*csa, engem biztosan nem
2011. júl. 31. 21:33
 22/26 napietus ***** válasza:
aki annyira tartja magát, hogy pasik után fut, annyit is ér. de ha Neked tetszik ez, egészségedre :) csak akkor ne lepődj meg, ha más is ugyanolyan könnyen megkapja. szóltam :)
2011. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Fordítva is így van, aki nő után fut annyit is ér, én ezért nem fogok futkosni nők után.
2011. júl. 31. 22:41
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én nőnemű vagyok és le sem tojom a pasikat. A legtöbb nő ezt teszi.

Sőt 10 év múlva már a pasik nem értik miért vannak a nők egyedül inkább vagy leszbikus kapcsolatban... vagy egy vibrivel inkább mint pasival :P

2011. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nyugi már engem sem érdekelnek a nők, csak a pénzemet viszik, menjenek dolgozni, meg rinyálnak meg nekem kell kezdeményezni, nem éri meg, inkább kiverem.
2011. aug. 8. 15:55
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért válogatósak a nők, mert sorban állnak értük és tudnak válogatni. Sajnos ez fiúknál nem így van....
2012. szept. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!