Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek hátrány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek hátrány egy lánynál, ha régies, öreges keresztneve van?

Figyelt kérdés
Pl Erzsébet, Jolán, Piroska, Borbála, Irén, Margit, Teréz, ilyesmi. :)
2011. aug. 1. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:

22:21


Azt hiszem, de már kicsit bekavarodtam. :)

Az lenne a legjobb, ha mindenki leírná a keresztnevét és azt, hogy szokták becézni! :))

2011. aug. 1. 22:26
 62/84 A kérdező kommentje:

22:23


Még 100%-ra nem dőlt el. :DD

2011. aug. 1. 22:27
 63/84 A kérdező kommentje:

22:24


<3


:))))))))))

2011. aug. 1. 22:28
 64/84 A kérdező kommentje:

22:24


Köszi. :))


Az tény, de szerencsére nekem a vezetéknevem annyira nem vicces hozzá. :D

2011. aug. 1. 22:30
 65/84 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs baj a neveddel, simán lehetne akár Borkának is becézni.. Amúgy a Borbála szép név... a Bori is, mint becenév.. Ne aggódj, jó ez... Én Annamária vagyok, én sem szeretem, de én is mindenkinek a becenevemen mutatkozok be... :)

2011. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
én Edina vagyok és olyan érdekes mert én mindig dinának mutatkozom be mert ezt a nevet annyira szeretem és aki szeret engem (család barátok pasi - ha van) azok minig dinának hívnak de aki nem szeret vagy nincs velük kapcsolatom az meg Edinának hív... és ez anynira érdekes mert egyszer az egyik lánnyal kezdetben bírtuk egymást és dinának hívott és miután összevesztünk edina lettem! talán ezért is imádom a dinát mert annak valahogy megvan varázsa :)
2011. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 A kérdező kommentje:

22:31


Szia! :)


Az Annamária is szép nagyon szerintem. Volt egy lány, akit régen ismertem futólag, és valami fura beceneve volt, már nem is emlékszem rá, aztán valaki megkérdezte, hogy mi az igazi neve valójában, és mondta, hogy Annamária. :) Olyan szépen hangzott, mikor mondta! :)

2011. aug. 1. 22:36
 68/84 A kérdező kommentje:

22:33


Én ismerek Dinát, csak ő valójában Diána. :)

De végül is, az Edinánál jogosabb a Dina becézés, mert benne van a névben. :)

Ez jó, mert így tulajdonképpen "elkülönülnek" az emberek, és tudod, hogy aki szeret, és kedveskedni szeretne neked, az Dinának szólít. Nagyon szép. :)

2011. aug. 1. 22:38
 69/84 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

A Borbála szép név.

Sokkal szebb mint 1 kutyahétköznapi Niki,vagy Anett vagy mit tudom én mi...

Bora becézése annyira jól hangzik.

Engem Robinak hívnak.

2011. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 A kérdező kommentje:

22:44


Kösziiii!!!!! :))))))

2011. aug. 1. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!