Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek hátrány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek hátrány egy lánynál, ha régies, öreges keresztneve van?

Figyelt kérdés
Pl Erzsébet, Jolán, Piroska, Borbála, Irén, Margit, Teréz, ilyesmi. :)
2011. aug. 1. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:

Én még Lolának is tudnálak becézni, hisz a Borbála vége la meg az o is benne van a nevedben!:)

Vagy,ha nagyon nem tetszik változtass nevet. De szerintem nagyon szép név.


Bora,Bori,Borcsi,Lola,Lala,Lara:)

2011. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:

Én Júlia vagyok és mindenki Julinak szólít, néha Julu, Julcsi :D Egyszer volt egy srác aki mindig Rómeónak hívott... :D

Szerintem sincs semmi gond a Borbálával, a Bori és a Bora becézések tetszenek :)

2011. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:

lehet őket úgy becézni hogy tetszen pl: Erzsinek a Sissi

Margitnak a Manyika Borbálának a Bori

2011. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
Szerintem a Borbála nagyon szép név, egyáltalán nem "öreges".
2011. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
100%

A Borbála igenis szép név, nekem tetszik :) De a kedvenc női nevem az a Fanni, nem tudom miért tetszik annyira, de ha egyszer megismerkedek egy Fannival elveszem feleségül rögtön :D


23f

2011. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:

ismerek egy nagyon nagyon szép lányt, akinek Borbála a neve.

hogyha valakit megismersz, megszeretsz, akkor onnantól már nem igazán számít.

a kishugom sára. amikor anyukám terhes volt, és elmondta, hogy ha lány gyermeke születik, akkor sára lesz, én kinevettem. nagyon nem tetszett. amikor megszületett pöttöm sára, amikor láttam az első lépéseit, amikor már a derekáig ért a tejfölszőke haja, és amikor a hatalmas barna szemei könnybelábadtak a nevetéstől, akkor úgy döntöttem, hogy az én lányom sára lesz, hiába van már sáránk a családban.


a vezetéknevem L betűvel kezdődik, a keresztnevem pedig Fanni. tehát a monogrammom LF. az óvodában sokszor csúfoltak elefáninak, elefancsinak. akkor úgy éreztem magam, mint egy kövér elefánt, és nagyon sok időbe telt, mire leküzdöttem ezt a komplexust. néha még most is megijedek, ha a mérleg 52-t mutat a megszokott 50 helyett.

azóta sem szeretem, ha Fancsinak hívnak.

egyébként szeretem a nevem : )

legyél büszke. szép a neved.

és ha jó dolgokat teszel, szép dolgokat képviselsz, akkor azzal példát állíthatsz a leendő Borbáláknak.

2011. aug. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
33%

hát ezek a nevek kuva viccesek, ha bemutatkoznál nekem, röhögnék, de azért nem biztos hogy hátrány

amúgy a katit kihagytad a felsorolásból, az is nagyon régi, mégis rengeteg embernek ez a neve

2011. aug. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:44


Előtted lévő vagyok. Te Fanni vagy!! :D Akkor hozzám jössz feleségül? :D

2011. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:

az en nevem Diana.....

nemtudom,h regies-e ,nem is foglalkozom vele:D

csak mondjuk erdekes lesz majd ha ugy fognak hivni a gyerekek,h Diana neni:DDDD

amugy a te neved szep,semmi gond nincs vele:))

2011. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim válasza:
én nem annyira bírom a régi neveket DE a tied egyáltalán nem régi és még csak hülyén sem hangzik. neked gyönyörű szép neved van! nekem is már megfordult a fejemben hogy majd ha egyszer lesz egy lányom akkor majd ezt a nevet kapja habár az még odébb van :D a teréz név iszonyat zavaró név nekem nem jó hallani. de a te neveddel semmi baj nincs. örülj hog yszép a neved. :)sztme sokkal szebb neved van mint ez a gyakori igen ronda név hogy ivettke (fúj) meg ezek a hasonlóan népszerű ám igencsak ronda nevek. :D szóval légy büszke magadra és ne hallgas azokra akik bocinak hívnak
2011. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!