Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Nyugtassatok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Nyugtassatok le mielőtt átmegyek hozzá és péppéverem!

Figyelt kérdés
Van egy csaj, 1x 2x buliztunk együtt, már volt 1 randi s a facebookon egy csávó, ismerősöm elkezdet neki nindenféle szerelmes üzenetet küldözgetni, meg flörtölni, a csaj azt hiszi csak hülyéskedik, de az efajta hülyéskedést utálom, ugyan ennek a csávonak az egyik jó havere nyúlta le a leendő barátnőmet egy éve, nagyon ideges vagyok, tudom hol,lakik de nem akarom megverni mert félek a következményektől rendőrség stb, segítsetek, mit csináljak ezzel a hímringyóval? Nagyon akarom ezt a csajt, s nem akarom, hogy holmi boszketár parszt lenyúlja, komolyan mondom, ha lenyúlja sz@rrá verem a h*lyegyereket!
2011. aug. 2. 20:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

ha nem jösz be a lánynak,agy Ő jobban tetszik neki,akkor hiáa vered meg.

Én utálom az ilyeneket,akik erőszakkal oldanának meg mindent.nem vagyunk állatok,meg kell beszélni.

ha meg nem kellessz a nőnek akkor törődj bele és tartsd meg a büszkeséged legalább.

szánalmas

2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A 20:21-kor hozzászólóval kell egyetértsek.Ha megvered,ő feljelenthet,vetethet orvossal látleletet(sőt igazából köteles is),ez alapján jogában áll neki téged feljelenteni könnyü/súlyos testi sértésért(attól függően,mennyire vered szarrá),és akkor téged a rendőrség a látlelet és a vallomás alapján leültet jónéhány évre,és így mivel a csajok manapság nem várnak nemhogy évekig,de még napokig se,a csajt is buktad...


nyugodj le...inkább nyomj be 3-4 üveg sört,attól leamortizálódsz,és tudsz egy jót aludni...holnapra meg lehül az agyad...és tudsz higgadtan gondolkodni...

2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 mimano ***** válasza:
88%
Nos, kövezz meg, de ha össze is jöttök, nem jósolok túl nagy jövőt a kapcsolatnak.
2011. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

van 500.000-ft-od?

maffiásodni?

ha igen?

írj privátot.

2011. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
könnyen felhúzom magam... Láttam h fent van a facebookon de mivel ideges vagyok inkább most mondtam neki h megyek filmet nézni, nem akarom jobban elrontani a dolgot azzal h idegesen beszélgetek vele...
2011. aug. 2. 20:36
 16/23 anonim ***** válasza:
Az oké,hogy kell neked a csaj. De te is kellesz neki? Ha igen akkor nem fog egy másik sráccal foglalkozni csak veled. De ne idegeskedj,mert engem pl az ilyen kimondottan taszít..Nem jártok még,de már úgy érezheti,hogy szabályozod. Mi lesz ha jártok? Én egyből azt gondolnám,hogy egy ilyen sráctól nem akarok semmit,ha ennyitől felkapja a vizet. :S
2011. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Öszíntén min húzod fel magad? Semmi értelme, ha jól belegondolsz.
2011. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 AndiBandi93 ***** válasza:
Hát ha a csaj megtudná, hogy ilyen könnyen felhúzos magad, nem csodálkoznék, hogy nem jönne inkább össze veled. Hogy miért? Hát azért mert fél hogy egyszer felhúzod magad mikor vele vagy, és esetleg őt is össze találod verni. Én is félnék egy ilyen idegbetegtől a helyében :S
2011. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 napietus ***** válasza:
Isten óvja Tőled azt a lányt és minden nőt. valaki ajánlotta a kényszerzubbonyt. jó ötletnek látszik...
2011. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amíg itt pörögsz a hátadon, addig a másik lenyúlja, Te töketlen.
2011. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!