Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy, a sunáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy, a sunáknak a kivasalthajú b*zik jönnek nem pedig a jófej férfias emberek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 10:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Bírom, hogy itt a 100% azt írja, hogy neki az igazi "férfi" jön be, aztán a valóságban meg 90%-nak a kivasalthajúak. Gondolom ők is jól beírják, hogy "én a FÉRFIT szeretem", aztán mennek a kivasalthajú barátjuk mellé, aki lehet, hogy nekik férfi, mert szeretik, de nem veszik észre, hogy a többi embernek az ő barátjuk is csak a kivasalthajú kategória...
2011. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

soha nem lesz már a világ olyan mint rég.

csak rosszabb és rosszabb lesz.

egyszer ez is elmúlik és jön 1 másik divat.Ugyan úgy mit régen a tokio hotel,ugyan úgy mint az emosok.És ez lesz a mai divat sorsa is.

Jön 1 másik is és mindenkinek az lesz a szeme elött,hogy ilyen teste legyen,olyan haja legyen, így öltözzön, úgy gondolkodjon...

de vannak még olyan lányok is akiket ezek hidegen hagynak...csak szerintem el vannak bújva valahova:D

2011. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sunáknak a kivasalthajú homárok jönnek be, a lányoknak meg a fiúk. :O
2011. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy olyan férfiállat kell mint axl rose, leonardo dicaprio , johnny depp vagy brad pitt vagy bruce springsteen.. kár hogy rossz generációba születtem.. szerezzünk egy kib*szott időgépet és pár gumit....:D


én utálom ha egy fiú b.uzis vagy túl márkás ruhákat hord, ha túl sok pénze van, ha többet foglalkozik magával mint én, hajvasalás, festés, az nálam kizáró ok..

legyen pasi, legyen szőrös a lába a hónalja, legyen erős, határozott, magabiztos, de nem beképzelt, szeressen, biztonságot érezzek mellette, legyen romantikus is egy kicsit, ne legyen b.esz.ari kis pö.ccs mint manapság..

2011. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
teremthetnénk divatot azzal hogy lassan minden nő az igazi férfiakat akarja szóval ha egy idő után minden nő ezt hangoztatja lehet hogy divatba jöhetne.. amúgy én az "időgépes csaj vagyok", és én nem szeretnék kopasz pasit mert valahogy az nem jön be, nekem nem azok a férfiak jönnek be akik duzzadásig vannak gyúrva, tetkós, és nyakláncosak, stb.. hanem mondom akiket fent írtam... és lehet hosszú haja, az kifejezetten szexi, de csak ha nem vasalja!! axl rosenak is milyen jó haja van! úgy beletúrnék és azt szagolgatnám éjjel nappal..
2011. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Mégis hogy a fenébe ne lehetne férfias egy vasalt hajú srác? Ez egy hatalmas nagy tévhit. Ők néznek ki szerény véleményen szerint a legjobban. Egy srác legyen igényes, (persze azért túlzásokba nem kell vinnie a dolgokat, mert az már valóban selejt.) de egyben férfias is.

[link] =) Ha így néz ki egy fiú, és egyben "jófej" is, na az szerintem bőven tökéletes.


Viszont ha mit tudom én, valaki tök igénytelen, és leférfiasozza magát, na az például egyáltalán nem nyerő dolog.

2011. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Én szerintem mocskosul nem az dominál a mai "sunáknál" inkább fogalmazzunk ringyónak az jobban illik azokra a lányokra akikre te gondolsz, ha nem hogy mégis milyen vastag a pénztárcád. Van pénzed fullos kocsid drága márkás (hamisított) ruhád és nem 1 majomarcú vagy akkor lesznek olyan "sunáid" ;)
2011. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
feltenném akkor én a kérdést, hogy a csávóknak meg miért a vasalthajú, pózolós, gátlástalan ribancok jönnek be?
2011. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Nálam labdába se rúg olyan lány, akinek a közelébe ilyen nyál kis emós bu.zik vegetálnak. Mondjuk én mindig találtam olyan nőt magamnak, aki a férfiakat szerette és nem ezeket. Lehet, hogy kérdező rossz helyen keresel.

26F

2011. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ha a suna = idióta partip1csa, akkor nem értem a kérdést! A zsák, meg a foltja, miért furcsa, hogy illeszkednek? Az ilyen "trendi" magatartásban, ha pár "celeb" elkezdene sz*rt enni, és többen magyaráznák, hogy attól nő a mellük, és 40 évesen sem jön ki a narancsbőr, akkor pár év alatt simán elképzelhető, hogy a suli kajáldájában te leszel a hülye, amikor nem az előző napi híg fos van a dobozkádban. Ennyi, a'szongyák nekik ez a jó pasi, akkor nekik ez a jó pasi.
2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!