Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy, a sunáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy, a sunáknak a kivasalthajú b*zik jönnek nem pedig a jófej férfias emberek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 10:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Nos az alapvető probléma azt hiszem az, hogy nem discoba meg plázapi**ák közt kellene rendes lányokat keresned, de ha neked mégis ezek jönnek be, akkor nincs mit tenni alkalmazkodj. XD

A legtöbb lány nem az aktuális divat szerint választ pasit, csak épp ők a feltűnőbbek. Más körökben mozogva észreveheted hogy nem csak a plázapi**ák közt vannak bombázók.... sőt.

Aki keres, talál. A lényeg hogy legyen jó beszélőkéd, mert egy lány se szereti a teszetoszákat.



Kicsit eltérve de mégis a témához: Milyen röhejes már hogy a munkatársam srácát azzal lehet sakkban tartani hogy büntiből elveszik a hajvasalóját! XDDD

2011. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Az olyanok tuti nem jönnek be, akik "sunának" hívnak.
2011. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
mert a nők válogathatnak, mert kevesebben vannak, amíg nem lesznek olyan korba, hogy már nem kellenek senkinek akkor meg fordul a kocka!
2011. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Hehe pont hogy többen vannak, mindig is így volt!

Inkább csak az van hogy fiatalon hajlamosabbak a külsőségekre adni.

2011. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Suna?"

Én nem suna vagyok, hanem lány.

Nekem bejönnek a bu.zis férfiak, mert a machós férfiakat nem kedvelem.

A "vasalt hajú bu.zik" legtöbbször sokkal kedvesebbek.

2011. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
szerintem fele-fele az arány,van akinek a kislányok jönnek be,van akinek meg a férfiak, engem is elkeserít hogy azért fél magyarországnak az anoreksziás kislányhajú divatmajmos búzák jönnek be,de szerencsére még vannak tisztességes lányok is akik mellesleg gyünyörüek és sexyk is, csak ne romoljon a helyzet tovább és csak trendi girl meg trendi man-ek lesznek csak magyarországon.Amugy meg a válasz a kérdésedre: egyszerűen nincs ízlésük a "sunáknak" ennyi.
2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Hát csajokat nézegettem az utcán 10/7 mellett vasalthajú selyemrambók feszítettek.Meg az mondjátok aki keres talál KERESEK de nem nagyon találok normális csajokat,lehet rosszul csinálom.Ha esetleg van Győr közelébe értelmes lány és szeretne találkozni sétálni,dumálni akk az írjon =)18/F
2011. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
igazábol az arány az kb 65% a kislányhajúakra bukik,45%pedig igazi férfiakra és ezt onnan lehet megállapítani hogy a városlakók vasaltakra buknak, a falusiak meg nem,én faluban lakok és bár itt is vannak bőven akik inkább a búzákra buknak,de teljesen más mint egy városban,a városiak mind szinte a búzákra buknak,(persze nem mindenki de nagy része igen), és ez egy kicsit elszomorító:/
2011. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Lányként ugyanilyen idegesítő, hogy minden fiúnak csak a tökéletes alakú, szőke plázacicák kellenek.

Persze, ez is általánosítás, és ezt is ugyanígy meg lehet cáfolni, én mégis ezt tapasztalom.

2011. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!