Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít a palinak a teste ebben a korosztályban? 17F

Figyelt kérdés
Helyesnek gondolom magam de úgyérzem sok lány a szar testem miatt nem akar semmit . 180cm 80kg vagyok van rajtam egy kis felesleg, mennyire befolyásolja ez a dolgot?
2011. aug. 7. 12:41
1 2
 11/20 heloka ***** válasza:

paraméterek alapján nehéz megítélni. lehet 80kilo zsír, vagy izom.. az izom sokkal nehezebb.

linkelj képet

2011. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Küldj képet.

17/L

2011. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
a végén még rád fognak itt a csajok maszlizni hajrá!!!:Dcsak edzés segithet a fogyókuráról nemtudják hogy amikor éhzted a szervezeted azlelassitsa az nyagcseréd és most jön ab ukta nem a zsirt hanem az izmaidat fogja megenni mivel az izmon még ha alszol is óránként 1kg izom 14-19kcal energiát esznek vagyis nagyon falánk jószágok ők :D ezért ha koplalsz a szervezet ezeket fogja elsősorba lépiteni mitöbb ha megvan a kellő súly és abbahagyod akkor nem jön vissza az elvesztet izom helyette oda is zsir rakódik eredmény leadtál pld10%k izmont és kaptál érte zsirt többet perszem ivel a zsir jóval könnyeb mint az izom szóval csak az edzés segit a fogyókura haszontalan és ez igy igaz akinek normál az alakja fogyókura által az sem egészséges mert jóval nagyobb a szervezet testzsirszázaléka szval az olyanok is csak kivülről lettek jók itt csak az eddzés segit
2011. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
izmosíts.. 80kg-al lehetsz duci és kigyúrt is..
2011. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem több faktor számít a csajozásban, és ezekből csak egy a külső. Van még önbizalom, kisugárzás, intelligencia, humor, pénz, stílus, művészi hajlamok, stb. Ha némelyikben szar vagy, a többivel lehet pótolni. Tapasztalat: vézna, csóró, kocka diákként elég sok jócsaj érdeklődött már irántam (általában egymással átfedésben, úgyhogy nem mindegyikből lett kapcsolat).
2011. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Öröm egy jó test
2011. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mér neked mennyire számít a lányok teste ebben a korban?
2011. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs baj, mint ahogy mondtak az elozo valasozlok is, izmosits es az a par kg felesleg hamar lefog menni. Amugy is legyen onbizalmad mert az jo kisugarzast eredmenyez, es neha ez sokkal tobbet szamit mint a kulso. Legyel apolt, kozvetlen, es legyen jo dumad.
2011. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindenképpen számít egy fiú teste,de nem csak az!! Ahogy mindenki irta önbizalom,kisugárzás stb.. :) Persze sztem nem árt tenni az ellen,hogy ne legyen felesleged,hisz ha kiírtad a kérdést nyilván zavarónak gondolod tehát mozogj és eddz:)
2011. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
apám is Pali.és szerintem ő nagyobb darab nálad.
2011. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!