Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy szemetseg ha a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy szemetseg ha a parom mailjeibe turkalok? Megszereztem a jelszavat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
Itt nincs szó megcsalásról :D Itt arról van szó, hogy a párod mailjeiben turkálni szemétség. Ne generáld a hangulatod a női mártírságoddal, hiszen te is tudod hogy egyszerűen nem igaz, amit beszélsz.
2011. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%
olvass csak el pár kérdést itt. és meglátod h igazam van. amugy elmesélném, h ha én anno nem kutakodtam volna az exem cuccai között, nem jöttem volna rá h mit csinal a hatam mögött, és még mindig hazugságban élnék.
2011. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
88%

Nézd. Ez az internet, ahol mindenki teljesen máshogy viselkedik, mint a valóságban :D Ha férfi-női kettős mércéről akarok bizonyítékot találni, nem a neten fogom keresni. Pláne nem a gyakorikérdéseken :D

Egyszer volt egy rossz tapasztalatod egy rossz férfival. Mert aki megcsalja a párját, az igen is rossz ember, ebben az esetben utólag nézve valóban jogos volt a kutakodásod. De ha a párod nem adott okot a gyanakvásra, akkor fölösleges bizalmatlanság a levelei közt turkálni.

További szép napot, és kívánom, hogy a következő párkapcsolatod sikeres legyen :)

2011. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%
a mostaninál nem is kutakodok. de annal az exnél muszáj volt.. :S
2011. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
77%

"Undoritó vagy nem undoritó....mi csajok ezt nagyon jól csináljuk. Szerintem a nők 90%-ka csinált már ilyet....Én is... "


Menj a francba. Még büszke is vagy rá? Elvárjátok az őszinteséget, de pofátlanul kutakodtok a másik után? Elég érdekesen értelmezitek az őszinteség fogalmát. Gondolom ha a pasid tenne ilyet, már fel lennél háborodva, hogy nem bízik benned, nem szeret stb.

A kapcsolat alapja a bizalom. Ez az egyik legundorítóbb dolog, amit tehettek. NAgyon ki tudok akadni, ha valaki a cuccaim között kutakodik, mert rengeteg dolog, van, amihez senkinek semmi köze.

2011. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
59%
" mert rengeteg dolog, van, amihez senkinek semmi köze. " - pont ezért.....
2011. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 napietus ***** válasza:
66%
én nő vagyok, ennek ellenére, vagy éppen ezért állítom, hogy undorító. aki ilyet csinál, megérdemli, hogy dobják.
2011. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
78%

IGEN! Tartsd tiszteletben a magánszféráját! Ahogy azt gondolom te is elvárod tőle - neked milyen érzés lenne, hogy valaki átolvassa a magánlevelezésedet?


Nem azért, mert talál bármi titkosat vagy terhelőt, hanem maga a gesztus. Sosem lenne pofám ilyesmit tenni.

2011. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
29%

Engem nem zavarna ha a barátom is átnézné a mailjeimet..nincs titkolnivalóm.

Vajon mi az a sok minden amit annyira titkolnotok kellene, mik azok a dolgok amikhez egy barátnőnek, élettársnak hosszabb kapcsolatban nincs joga tudni?????????

2011. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
33%
utolsóval egyetértek. ha nincs titkolnivaló, akkor megnézheti.
2011. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!