Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy szemetseg ha a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy szemetseg ha a parom mailjeibe turkalok? Megszereztem a jelszavat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
attól függetlenül hogy megcsalom-e vagy sem... - ez meg milyen mondat? mindent elárul..
2011. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
nem árul el mindent, ugyanis eddig senkit sem csaltam meg, de ha éppenséggel egyszer lennék olyan hülye állat hogy megcsalnám akkor azt valószínűleg bevallanám neki, és akkor sem lenne semmi joga a leveleim közt turkálni..
2011. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
ok, figy.. az exemnek turkáltam az msn-beszélgetései között.. mondjuk, annyira nagyon nem volt mit talalnom.. de amikor az egyik exének panaszkodott rólam, na az már sok volt.. emellett még ki tudja h kikkel flörtölgetett a hátam mögött.. ha ezeket nem tudom meg, még mindig hitegetne, h szeret.. szerencsére, most már van uj baratom, akinek nem turkalok a levelei között.. de most se azért, mert megbizok benne, hanem mert egyszeruen lesz.rom.. a pasik ugy vannak elk.rva ahogy vannak.. azt kész.. most örülsz??
2011. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
69%
mi vagyunk elk*rva mert a többségünkben van annyi gerinc hogy ne nézzük meg a párunk levelezéseit??? érdekes... persze, nálatok sem mindenki ilyen gerinctelen, pl. napietus kivétel...
2011. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
mondom, h ez csak az exemnék fordult elő.. ha a baratnod gyanusan viselkedne, az éjszaka közepén jönnének ismeretlen jellegű hivások, sms-ek, akkor mit csinalnal? biztos csak az anyja hivta?? most ugy őszintén.. engem nem kell elitélni, mert mint már mondtam, a mostaninal nem tortent ilyesmi..
2011. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 napietus ***** válasza:
egyébként ha csalnám a férjem, nem lennék olyan ostoba, hogy ne töröljem a szeretőm leveleit. ugyanezt az intelligenciaszintet róla is feltételezem. akkor meg mi értelme? na erről ennyit...
2011. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy mindenki a megcsalásra hivatkozik. Ha azonban valaki félrekúr, akkor csak nem olyan hülye, hogy bizonyítékot hagyjon a telefonban, vagy az e-mail fiókban.
2011. aug. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
mindig lehet hagyni nyomokat.. gondolván h senki nem nézi meg..
2011. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
69%

Aki olyan lusta, vagy inkább hülye, hogy nem képes kitörölni egy sms-t, vagy e-mailt az meg is érdemli, hogy lebukjon.

Tegyük fel, hogy egy faszinak szeretője van, akinek hirtelen viszketni kezd. A csaj vajon felhívja telefonon, ami azonnali kapcsolatot eredményez, vagy ír neki egy e-mailt, hogy "dugjunk" már, amit akár órák múlva fog megnézni. Szóval, ha valaki megcsalja a nőjét az nem e-mailben ,sms-ben fogja lebonyolítani. EZ csak egy szar kifogás, a paranoiás viselkedésetekre.

2011. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
hat ok, fő a bizalom, de néha nem árt utánanézni..
2011. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!