Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok már képes párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már képes párkapcsolatra, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Régen nem akartam barátnőt, akkor mindig csak kavargattam lányokkal bulikban. Aztán jött egy lány, akibe halálosan beleszerettem, jártunk is egy darabig, de aztán szakítottunk már több mint egy éve. Azóta voltam más lányokkal, de már igazán nem tudok olyan lenni, mint régen, hogy csak úgy kavargassak vkivel. Vágyom arra, hogy vki szeressen és én is szeressem őt, tehát egy párkapcsolatra. De sajnos minden lányban a volt barátnőmet keresem és igaziból nem érzem, hogy bárkivel tudnék járni.. Pedig szükségem lenne rá:S Talán félek belevágni, lehet még a volt barátnőm hatására. De hát már egy éve szakítottunk, és lenne olyan akivel össze tudnék jönni. De vmiért nem érzem, hogy képes vagyok rá:S
2011. aug. 11. 22:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
21
2011. aug. 11. 22:42
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy előttem az egész élet, de már elég sok csajt megismertem és nincs hasonló, na mdinegy egyszer csak lesz majd..
2011. aug. 11. 22:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez esetben nyugi :)

Megtalálhatod az igazit. Az igazi pedig az, aki viszont szeret.

Lazíts és kapcsolj ki. Szerintem sokat agyalsz. Mondjuk pont én pofázok, hasonló cipőben járok, de én simán elvagyok :)

2011. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A múltkor is randiztam egy lánnyal, és mikro már összejöttünk volna megtorpantam, mivel közel sem volt oylan jó, mint gondoltam lesz, szal inkább megmondtam neki, hogy nem akarok semmit.
2011. aug. 11. 22:48
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen maradj nyitott, szóval csak azzal jöjj össze, akivel komolyan gondolod, addig pedig próbáld meg élvezni, hogy egyedülálló vagy.

Tudom milyen szar ez, várni rá, vagy esélyt adni az újnak, de ha esélyt adsz, akkor talán őt veszíted el végleg..


Egyszerűen légy nyitott, ez a köztes és szerintem legjobb megoldás.

2011. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az ex-el meg minden kapcsolatot meg kéne szakítani, nemde?
2011. aug. 11. 22:54
 17/19 anonim ***** válasza:
Már régen meg kellett volna. igy nem csoda hogy nem tudsz tullépni.
2011. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele sokat bezsélni, csak néha-napján annyi, hogy hogy van. Meg hát egy osztályba jártunk, osztálytalikon muszáj találkoznunk.
2011. aug. 11. 23:53
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval, ha akár csak néha is, de találkozol ill. beszélsz vele, mindig újra elő fognak jönni a régi érzések. Ez gy nem megoldás, próbálj végre továbblépni, hiszen előtted az élet. Ha esetleg mégis találkoztok, próbáld mindig a hibáit nézni és ne legyél közvetlen. Egy idő után hatni fog, hidd el, tapasztalatból mondom!
2011. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!