Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? Beleszerettem volna a másik fiúba?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Sosem volt még kapcsolatom, de az utóbbi időben nagyon jóban lettünk egy fiúval. Kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és úgy néz ki, nincs sok hátra, hogy összejöjjünk.

Tegnap viszontláttam egy rég nem látott ismerősömet, akivel igazából sosem voltunk különösebben jóban, de tegnap hosszan elbeszélgettünk. Aztán mikor este hazaértem folyamatosan a beszélgetés járt a fejemben és folyamatosan előttem volt az arca. Amikor beszélgettünk és most sem érzem, hogy vonzódnék hozzá, illetve inkább nem vagyok biztos benn...De az majdnem biztos, hogy egészen elbizonytalanodtam a másik fiúval kapcsolatban, akivel teljesen beleéltem magam, hogy összejövünk, de már valahogy nem is vagyok olyan lelkes. Már nem is látom olyan elképesztően jóképűnek őt és a tegnapi chatelésünk sem hozott úgy lázba, mint máskor. Bele lehet szeretni valakibe úgy, hogy nem vesszük észre, vagy inkább egy pillanatnyi fellángolásról van szó és hamarosan vissza fognak térni az érzelmeim az először említett fiú iránt? Tudom, hogy ti ezt nehezen tudjátok megítélni így ismeretlenül, de mégis mit gondoltok? Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 14. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az először említett fiúba már nem fogsz tudni beleszeretni, mert a másik jobban néz ki.
2011. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess még mind a kettővel. Aztán majd meglátod, hogy ki vonz meg ki nem. Nem kell rögtön dönteni, ismerd meg mind a kettőt jobban.

19/L

2011. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a helyzet, hogy egyre egyértelműbbé válik, hogy beleszerettem a "rég nem látott fiúba". Ma is állandóan rá gondoltam...Na de nem akartam másba beleszeretni, hiszen az a fiú, akivel mostanában nagyon jóban lettünk egyszerűen tökéletes, az utóbbi fél évben, amióta ismerjük egymást, el sem hittem, hogy minden ami történik, tényleg igaz, tényleg velem történik. Most viszont teljesen elmúlt minden, egyik napról a másikra, hiába próbálok úgy rágondolni, mint eddig, nem megy. A tegnapi fiú ugrik be helyette, akiben valami annyira megfogott, hogy nem megy ki a fejemből. Nála is lenne esély, de én nem szeretnék ilyen lenni. Nem szeretnék szédíteni senkit...
2011. aug. 14. 20:34
 4/5 anonim válasza:
szerintem a másodikat válaszd ! Mert ha igazán szeretted volna az elsőt akkor nem szerettél volna bele a másodikba !! ;)
2011. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Hol van az a határ hogy innentől kezdve "járunk", addig meg csak beszélgetünk?

Ki mondja meg, mi legyen?

Lépett bármelyik is az irányodba, fogta meg a kezedet, lenyomta a nyelvét (vagy mást) a torkodon?

Te próbáltál már lépni?

34/F

2011. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!