Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány, a lényeg hogy nagyon bírjuk egymást és mindig megszokott ölelni amikor találkozunk. Küldött egy ilyen idézetet ma amikor facebookon beszélgettünk:


Álmodd, amit álmodni akarsz;menj oda ahova menni akarsz; légy az, aki lenni szeretnél; mert csak egy életed van és egy lehetőséged, hogy megtedd mindazt, amit meg szeretnél tenni.


Én erre egy nagy hülyeséget válaszoltam és viccet csináltam az idézetből, és rá pár percre kiírt egy ilyen idézetet az üzenőfalára: Sok fiú szívesen járna velem. nem vagyok annyira csúnya lány és próbálok kedves lenni.. miért nem veszel észre? vicces.. te vagy az egyetlen akinek nem kellek, pedig a teljes szívem odaadnám neked. :$


Ezen kívül mindent lájkol amit kiírok és minden képet amit kirakok. Én ezeket jelzésnek vettem hogy talán szerelmes belém. én 15/F ő 13/L


2011. aug. 14. 22:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bárcsak ilyen egyszerű lenne..
2011. aug. 14. 23:07
 12/15 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

az élet sosem egyszerű és hidd el hamar elfelejti!

de mi az akadálya hogy járj vele? két év van köztetek ez nem sok és nem d*gni kell egyből mert sejtem hogy ez a bibi, ha nem elnézést!

22/F

2011. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
jah és mellesleg aranyos ahhoz képest hogy 13 éves! Ha a korombeliek így tudatnák velem hogy tetszem nekik boldog ember lennék komolyan...
2011. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
félreértetted, nem ez a baj, el van nézve, csak az a helyzet, hogy a legjobb barátom járt vele egy-két hétig.
2011. aug. 14. 23:51
 15/15 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

az én esetemben egyszerű: haverral sörözés közben megkérdezed zavarná-e...

ebben az esetben nem zavarna már csak a barátom miatt sem...

2011. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!