Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen idiótán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen idiótán féltékeny?

Figyelt kérdés

Olyan féltékeny tudok lenni, hogy az nem igaz. Még régebben, tetszettem egy fiúnak, de nekem ő nem, szóval megbeszéltem vele, hogy ebből nem lesz semmi, mert tényleg nem tudok rá úgy tekinteni. Oké. Pár hónappal késöbb hallottam, hogy megdícsér egy másik lányt, és rögtön rámjött, hogy ezt meg hogy képzeli? Pedig tényleg nem tetszett az a srác. Meg voltak hasonló dolgok.

Már félek, hogy ha lesz egy normális kapcsolatom, akkor vagy magamat hülyítnem meg ezzel, ha nem mondom ki, vagy a barátomat, ha kimondom.

Tudom, hogy egy bizonyos szintű féltékenység még oké, de nem akarok elrontani valamit. Ezzel mit lehet kezdeni?


2011. aug. 15. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felkelés az udvartartásban? Hallatlan!


Csak a büszkeségedet sérti, hogy a hódolód másfelé is nézelődik és nem csak utánad epekedik. Ettől még nem biztos, hogy irritálóan féltékeny leszel.

2011. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Smartguy86 ***** válasza:
Gyúrjál önbizalomra. A féltékenykedés a legbiztosabb jele annak, ha az ember nincs rendben saját magával...
2011. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!