Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliba mikor beérkezek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliba mikor beérkezek, akkor Ő (aki tetszik) telefonál. Ezek szerint van barátnője? Őt hívhatja?

Figyelt kérdés
De mindig csak reggel. A bnőjével beszélhet?:S Vagy esetleg még valaki, akit minden reggel hívhat??
2009. ápr. 17. 14:21
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
94%
"Anyuci sikeresen beértem az iskolában nem bántott senki ... bla bla bla :)" ... na viccet félretéve Amugy létezik elég sok közösségi oldal ahonnan ki lehet ezt deríteni .. vagy MSN . de legtisztább ha te mész oda hozzá
2009. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Jaa. És 16éves. (én is).


Tudom, de már mindenhol megnéztem, valószínűleg nincs netje, mert nem találtam sehol.:S:(

2009. ápr. 17. 14:30
 3/40 A kérdező kommentje:
Ha megtaláltam volna, akkor már rég írtam volna neki, v. felvettem volna msn-re.:)
2009. ápr. 17. 14:31
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész oda hozzá és kérdezed meg?
2009. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Miért nem írsz olyat, amit te is megtennél a helyemben? Nem hiszem, hogy Te már mentél oda valakihez úgy, hogy egyszer nem beszéltetek, aztán megkérdezted, hogy van-e bnője...
2009. ápr. 17. 14:53
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
add oda a számod, ezzel az üzenettel: "engem is fölhívhatsz valamikor!" :)
2009. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Ez tetszik.:D:D De nem merném megtenni...:/:D Meg mi van, ha van bnője?:/ Akkor nagyon beégek.:S
2009. ápr. 17. 15:07
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

hát, akkor nem tudom... ha nem mersz odamenni hozzá, ha nem találod neten se, ha nem ismered egyik haverját se... akkor hogyan akarsz hozzá közeledni?

és ha beégsz? ha van barátnője, úgyis mindegy, nem?

ha meg nincs, még tetszhet is neki.

vagy figyeld meg, hol szokott gyakran megfordulni, és te is légy azokon a helyeken gyakrabban :)

2009. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Én mindig ott vagyok, ahol ő... vagyis próbálok.:) Azt majd én megoldom, hogy leszólítson. Csak az a kérdés, hogy van bnője, vagy nincs? Eddig fel sem merült bennem, hogy lehet bnője, mert minden lány, akinek mondtam, hogy bejön, azt mondta, hogy csúnya, meg nem helyes, de sztem cuki.(: Szval most, hogy észrevettem, hogy minden reggel kinn telefonál a folyosón... nagyon érdekelni kezdett, hogy kivel beszélhet, de nem tudom kihallgatni vagy valami.:D Szval csak az lenne a kérdés, hogy kivel telefonálhat reggelente? Mert Én ha pasi lennék, akkor a bnőmmel beszélnék csak minden nap.:S
2009. ápr. 17. 15:25
 10/40 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!