Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliba mikor beérkezek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliba mikor beérkezek, akkor Ő (aki tetszik) telefonál. Ezek szerint van barátnője? Őt hívhatja?

Figyelt kérdés
De mindig csak reggel. A bnőjével beszélhet?:S Vagy esetleg még valaki, akit minden reggel hívhat??
2009. ápr. 17. 14:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy nem? Tényleg, viszahívja valaki? Milyen a csengőhangja?
2009. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
???:D
2009. ápr. 17. 20:34
 23/40 anonim ***** válasza:
53%
beszélhet az egyik haverjával, a barátnőjével, az anyjával, az apjával, a testvérével, a keresztannyával, a keresztapjával, az ükapjával... hülye kérdés
2009. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

hát óriási bátorság egy rohadt kérdést kinyögni valakinek hallod

nem ettől vagyunk Emberek? És Ésszel megáldottak?

én nemtudom hova kéne szarnom ha ilyen "helyzetben" lennék mint te, valószinűleg már rég tudnám amit akarok, de nem lehet mindenki egyszerű eset

2009. ápr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
54%

MÁR NE IS HARAGUDJ!

de az olyan emberek mint te akik nem tudják elfogadni, főleg MEGÉRTENI az éptő jellegű kritikát, azok világ életükben, amig él ilyen önmarcangoló szelleminullák lesznek, ne haragudj de ez annyira alapvető pszichológia hogy dőlj hátra és kérdezd meg magadtól hogy "mi a f>szt érdekel engem valakit akit nem ismerek, de egy rohadt szót nem vagyok képes kinyögni neki" úgy kell neked, sajnálom majd kinövöd

2009. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Már bocs, de ki kérte, hogy írj?

Már hatszor elmondtad a véleményedet... ki kérte, hogy megint kioktass és okoskodj?

Még mindig nem értitek a kérdést, de mostmár nem is érdekel. Ha nem tudjátok, akkor ne válaszoljatok. Ennyi.

És tényleg qrvára nem hiszem, hogy Ti oda mennétek egy "idegen" sráchoz, és megkérdeznétek kivel telefonált! Úgyhogy kuss, Bence!

És mégegyszer: hátha sikerül felgofni... a kérdést azért tettem fel, hogy hátha meglátja egy épelméjű ember, aki szokott reggelente suliból telefonálni rendszeresen, és megírja, hogy kit szokott hívni. De mostmár mindeggy, mert látom, itt nem nagyon van segítőkész épelméjű hozzászóló.

2009. ápr. 18. 08:45
 27/40 anonim ***** válasza:
53%

De figyeljmár ide, mit érdekel az téged hogy kit hív?? Nem mindegy neked? Beszélhet akárkivel. Az üknagyannyával is beszélhet. Sőt... lehet a fiával beszélget, na erre varjál gombot. Biztos vmi 13-14 éves lehetsz, mert egy "felnőttebb" gondolkodású embert rohadtul nem érdekelne az hogy kivel beszélget az ő kiszemeltje. Kerülj hozzá közelebb, ismrjétek meg egymást és megkérdezed. Olyan nehéz ezt kitalálni?????????

Addig örülj bakker ameddig csak ennyi gondod van és nem az hogy hogyan fizesd ki a telefonszámlát vagy a villanyt. Istenem... normálatlan

2009. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Értsd már meg, hogy nem azért akarom tudni, mert nem akarok olyanra nyomulni, akinek van barátnője. Nem akarom azt, hogy megismerem, halálosan belezúgok, aztán akkor derül ki, h. van egy 2 éves kapcsolata. Akit egyszer a szívembe zártam, azt már nem nagyon tudom kiengedni, és a fájdalom velem marad évekig. Most még nem zártam be, mert nem ismerem, csak tetszik. De sajnos én olyan vagyok, aki nagyon hamar bele tud zúgni olyanba is, akibe nem kéne. Ezért akarom tudni... de már mindeggy, mert látom, hogy itt nem fognak segíteni.

Amúgy meg 16 vagyok, de már írtam az előzőkben is...

2009. ápr. 18. 12:41
 29/40 A kérdező kommentje:

*Értsd már meg, hogy azért akarom tudni, mert nem akarok olyanra nyomulni, akinek van barátnője.

=> ez akart lenni az első mondat.

2009. ápr. 18. 12:42
 30/40 anonim ***** válasza:

Hívhatja a barátnőjét. De ezt már föntebb is mondták páran.

De minden reggel fölhívhatja a húgát is, h "kelj ki az ágyból!", sőt, a nagymamáját is, h: "vedd be a gyógyszeredet!", sőt, a haverját is, h "hogy haladsz a kocsival?"

Ezernyi oka lehet. Ezernyi ember lehet. De hívhatja a barátnőjét is. Való igaz. Sztem derítsd ki! :)

2009. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!