Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliba mikor beérkezek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliba mikor beérkezek, akkor Ő (aki tetszik) telefonál. Ezek szerint van barátnője? Őt hívhatja?

Figyelt kérdés
De mindig csak reggel. A bnőjével beszélhet?:S Vagy esetleg még valaki, akit minden reggel hívhat??
2009. ápr. 17. 14:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
82%
Miért ilyen gyávák az emberek?
2009. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tartom valószínűnek, hogy anyukának kell bejelentkeznie, amikor beér a suliba. Szerintem van barátnője...legalábbis mi a barátommal minden reggel beszélünk, magamból indulok ki. Meg most számomra az sem lenne logikus, hogy mondjuk egy havert rendszeresen felhív. Bár lehet, hogy mindig mással beszél..de ha nem, akkor szerintem barátnő.
2009. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
78%

"A kérdező kommentje:

Miért nem írsz olyat, amit te is megtennél a helyemben? Nem hiszem, hogy Te már mentél oda valakihez úgy, hogy egyszer nem beszéltetek, aztán megkérdezted, hogy van-e bnője..."


Már ne is haragudj, de ha 1x sem beszéltetek szal alig ismered akkor miközöd ahhoz h kivel beszélget? Nem mindegy neked?

2009. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Aki segített (nemsokan..), annak köszi.

Aki csak beszólni tud, meg kritizálni, az meg ne írjon.:) És hogy válaszoljak azért az őkkommentjükre is:

Azért linkeltem be, hátha rákattint valamilyen éppelméjű ember, aki tud segíteni... de nem sok ilyen volt.:D

Azért vagyok gyáva, mert nem megyek oda hozzá és kérdezem meg, hogy van-e bnője?:D:D

És az utolsó hozzászóló meg még mindig nem érti, hogy az a kérdés, ami ott fenn van -> "Mikor beér suliba, mindig telefonál. :/ Ezek szerint van bnője? :S Őt hívhatja?"

Ha nem tud rá normális választ adni, akkor lépjen ki, és válaszolgasson más kérdésekre, ne rontsa itt a levegőt.:) És képzeld, azért akarom tudni, kivel beszél telefonon mindig, mert nagyon bejön nekem az a srác, igen, még nem beszéltünk, de hallottam már másokkal társalogni, és nagyon cuki.:)...

Na, szval ha valaki nem tudja a választ, csak ízért ír, hogy belém köthessen, akkor inkább NE is írjon. Tudtommal itt fel lehet tenni azokat a kérdéseket, amikre tudni szeretnénk a választ, csak regisztrálni kell, én regiztem, és ezentúl olyan kérdést teszek fel, amilyet akarok. Most erre vagyok kiváncsi (amit feltettem), és nem egyes rosszindulatú emberek kritizálására, véleményére. Úgyhogy létszíves CSAK azok írjanak, akik tudnak segíteni.:) Köszönöm!

2009. ápr. 17. 19:03
 15/40 A kérdező kommentje:

*Kihagytam az utolsó kommentelőhöz még:

Azért akarom tudni, kivel beszél telefonon mindig, mert nagyon bejön, de ha a barátnőjével beszélget (azaz van bnője), akkor nem szeretnék nyomulni. ennyi. (:

2009. ápr. 17. 19:06
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Esetleg, ha egyik ismerősét megkérdeznéd? Nincs közös haverotok, vagy valami? Amúgy meg haverkodni bárkivel lehet, nem kell kapásból a tárgyra térni. ;) Sok Sikert!
2009. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Van egy közös ismink, lehethogy tényleg azt kéne...:) Ő már tudja, hogy bejön nekem a srác, úgyhogy tudja mi a helyzet, de nem mondta, hogy van barátnője... majd lehet megkérdezem...
2009. ápr. 17. 19:37
 18/40 A kérdező kommentje:
ja és köszi.(:
2009. ápr. 17. 19:37
 19/40 anonim ***** válasza:
69%
Már megbocsáss, de mi azt honnan tudjuk hogy kivel beszélget telefonon?:DD
2009. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

b+. :D

nemigaz h nem tudjátok megérteni... -.-

Azt szeretném tudni, hogy kivel szokott az ember reggelente telefonálni. Én nem szoktam ilyenkor senkivel, de van egy osztálytársam, aki pl mindig felhívja régebben az anyját reggel a suliból. Lehet, hogy valaki mást hív, és nem a bnőjét? Ti szoktatok rendszeresen telefonálni suliból vmi ok nyomán?

Aki NEM TUD SEGÍTENI, annak nem kell válaszolnia...

2009. ápr. 17. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!