Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliba mikor beérkezek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliba mikor beérkezek, akkor Ő (aki tetszik) telefonál. Ezek szerint van barátnője? Őt hívhatja?

Figyelt kérdés
De mindig csak reggel. A bnőjével beszélhet?:S Vagy esetleg még valaki, akit minden reggel hívhat??
2009. ápr. 17. 14:21
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Naa.Köszönöm.
2009. ápr. 18. 14:58
 32/40 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ha lenne ennyi belédszorult józan tudat, észrevennéd hogy nem ugyanaz oszt téged

hanem legalább 4-5 különböző vélemény szól amellett hogy egy idióta vagy, és idegenek életébe pofázol bele, nem vagy sehol hozzá, amig nem vagy képes egy normális szót kinyögni menj be a büfébe

2009. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy azt hiszem, hogy ugyanaz az ember ír mindig? Ugyanaz az ember akart oltani TÖBBSZÖR... de nem mindig. És arról meg nem teheteek, hogy nem értik meg, mi a kérdés.:D És mostmár kuss, mert elegem van. Ha oltogatni akartok... mondom akartok... miért nem mentek oda valakihez és oltjátok azt?:D Ha már olyan egyszerűen megy nálatok, hogy odamentek valakihez és megkérdezitek, kivel telefonált... Na mindeggy. Már meg van oldva, segített valaki.(: Holnap kiderítem, van-e bnője.

Cső.Ő(:

2009. ápr. 19. 18:53
 34/40 anonim ***** válasza:
53%
Mint már mondtad, kiderült hogy van közös ismerősötök. Nekem az első reakcióm az lett volna, hogy nála érdeklődök...
2009. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele mostanában olyan jóban, hogy ilyeneket kérdezgessek tőle...
2009. ápr. 19. 20:52
 36/40 anonim ***** válasza:

mennyi bajod van, komolyan egy kinzás elolvasni ezeket az irományokat, mért nem tudja mindenki megoldani a saját életét, vagy úgy elrontani ahogy ő akarja?

én 20évesen ezt nagyon gyerekesnek tartom, emberek beszélgetnek, ismeretlenül is megkérdezik az időt, meg hogy mit csinálnak, mihez van kedve, simán elhívnak embereket randira, sőt a d.gunk? kérdésre is visszautasíthatatlan igent kaptam..... ezek az interneten felnőtt emberek utcára sem valók ha itt megakad az agy...

2009. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
jaja sajnos nem vagyok mentalista hogy tudjam, kérdezd meg őt, csak emlékszik
2009. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Úgy vélem, ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel.:D


Amúgy ahogy mondtam... már meg van oldva a dolog.(:

2009. ápr. 20. 15:54
 39/40 anonim ***** válasza:
hova dobjam a konfettit? :)
2009. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Az egész lakásban szord szét, aztán szedegesd össze darabonként kézzel.(: Majd szólj, ha kész.:D
2009. ápr. 21. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!