Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan szemely, aki ug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan szemely, aki ug gondolja, h jol ismeri a noket?

Figyelt kérdés
Nem tanacsot akarok kerni, szimplan erdekel:D
2011. aug. 30. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem nem ismertem még ki a nőket, és vsz életem végéig is max. addig jutok, hogy saját magamat kiismerem. Minden ember más és más. 22L
2011. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Én is megpróbáltam egy időben kiismerni a lelkivilágukat. Nem sikerült. Most meg sem próbálom...egyszerűen lesz@rom a lelküket...és bejött!"


Nem teljesen igy van, csak nem kell a lelki szemetesládájuk lenni, arra ott vannak a barátnők. Le kell szögezni, már az elején, hogy szivesen meghallgatod őket, ha racionális válaszra van szükségük, viszont ha picsogni akar akkor nem te vagy az ő embere. Ha minden hisztiét veled beszéli ki, akkor ebből csak az lesz, hogy te leszel a legjobb barátnője és majd állsz tátott szájjal, hogy miért mondja neked azt, hogy: legyünk barátok. Sok pasi összetéveszti a feladatkörét. Átmennek lelkisegélyszolgálatba, csak nekik férfi kell, nem egy szemeteskuka.

2011. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
minden nő más, párat sikerült kiismernem, de a logikájukat megfejteni lehetetlen! szerintem nincs is logikájuk (úgy általában, de nem mindegyiknek), hanem csak véletlenszerűen döntenek, nem pedig végiggondoltan, de ezt nem hajlamosak belátni, ha szeretnél velük veszekedni, akkor ezt mondjad csak el.
2011. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy általában a nőket nem lehet kiismerni. Velem olyan szempontból könnyű, hogy igyekszem nem hisztizni (vagy minél kevesebbet), akkor is okkal, másrészt meg tudom érteni, ha egy férfinak valami fontos, vagy valami ösztönösen úgy működik ahogy, és nem várom el, hogy más legyen, mint önmaga. Én speciel azért tudok kb mindent elmondani barátomnak, mer nekem nagyon nincsenek ilyen "csajos problémáim", persze fizikailag én is csak nőből vagyok, meg van pár tulajdonság, ami rám is igaz, de sok téren nem felelek meg a sztereotípiáknak. Most lehet azt mondani, hogy "mindenki ezt gondolja", de amíg nem ismersz, úgyse tudod.
2014. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!