Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha folyton lehajtott fejjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyton lehajtott fejjel jár mégis hogy próbáljak vele szemezni vagy bármit is kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Szóval vagy egy fiú akivel nem ismerjük egymást,de nekem nagyon tetszik. Próbálnék vele valahogy kikezdeni vagy szemezni vagy rámosolyogni de esélytelen a dolog mert amikor látom mindig le van hajtva a feje.

Senkire se néz rá,csak megy...

Mit csináljak hogy megismerhessem?:D

Én 17/L ő 17/F


2011. szept. 2. 17:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

lehet, hogy tényleg önbizalom hiányos.

de ha egy buszmegállóban szálltok fel, akkor nem értem, mi itt a probléma. szólítsd le, beszélgess vele. onnantól már sima az ügy.

2011. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!