Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és még szűz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és még szűz? Őszintén mondjátok meg, kérlek, erről mit gondoltok!

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok ronda, inkább olyan átlagos, ill kicsit a felett. Szóval ha a külsőt nézzük, lehetett volna pasim. De olyannal szeretnék ágyba bújni, akit tényleg szeretek, és aki engem is szeret. Akivel el tudnám képzelni a jövőmet. Eddig ilyen srácra nem futottam rá, volt, aki rendes, de nem tetszett-de én is emberből vagyok, szóval nem tudom erőltetni, hogy valaki tetsszen (egyszer próbáltam, de nem tenném még egyszer), ha nem, hát nem. Meg voltak, akiknek csak "az" kellett volna. Igy maradtam szűz, pedig akár már férjhez is mennék már, de ha még nem találtam meg a megfelelőt, akkor mit csináljak? Most, hogy ezeket tudjátok, gáznak tartatok-e? Ugy őszintén, ha igen, igen, az sem baj, de legyetek őszinték.
2011. szept. 4. 09:36
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, ami a külsőt illeti mindigis a sötétebb hajú, zöld szemű srácok tetszettek. Magasságra mivel én alacsonyabb vagyok, 162 cm, ő lehet alacsony is meg magas is. De persze hajlandó vagyok engedni ezekből a feltételekből, ha van, ami megragadjon benne! Anno pl Király L Norbi volt nagyon bejövős, hihetetlen energiát sugároz magából :). Olyan ember, akit önmagáért lehet szeretni pont ugy, ahogy van.
2011. szept. 4. 10:27
 22/43 anonim ***** válasza:
Hát az k rva ronda pasi, mint egy kisegér!
2011. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Látod, nem minden a külső :). Ám nekem tetszett, sőt, most is nagyon szívesen megismerném.
2011. szept. 4. 10:36
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
miért kell a szüzességet betegségként kezelni? miért fél mindenki attól, hogy nem lesz olyan, mint az átlag?
2011. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nem betegség, tudom, csak az a baj, hogy nagyon sok ember szemében ez nem normális, mindjárt azt gondolják, hogy valami gáz lehet veled.. Igy még kisebb az esélyed fiut találni.
2011. szept. 4. 10:47
 26/43 anonim ***** válasza:
Te, az egy kérdés volt, hogy 23 éves vagy-e és még szűz?!XD mellesleg terhes vagy...
2011. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Mivan? :D Jaja, terhes vagyok, a szellemektől. Fiam neve Casper lesz :)
2011. szept. 4. 10:53
 28/43 A kérdező kommentje:
Ja, értem már, a kérdőjel. Hát valahova ki kellett rakni, hogy kérdés formája legyen :).
2011. szept. 4. 10:55
 29/43 anonim ***** válasza:
nem kevesebb az esélyed fiút, találni, hanem könnyebb kiszúrni, hogy ki az, aki tényleg megérdemel téged.
2011. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem azzal kezdik a fiúk az ismerkedést hogy "Szűz vagy még ?" , hanem először megismernek és ha normális vagy és bejössz neki nem fogja érdekelni hogy nem szexeltél még.Egyébként meg annyit mondasz ha rákérdez hogy "vártam az igazira" és még tetszeni is fog neki szerintem.
2011. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!